27. aprill 2024 – 1420 Piirkonnakonverents ja Piirkonnakoosolek

Head D1420 rotariaanid!

Tere tulemast 27. aprillil 2024 toimuvale Piirkonnakonverentsile 1420 ja Piirkonnakoosolekule, mis toimub kell 11.00–12.00.
Päeva jooksul on Sul suurepärane võimalus tutvuda meie piirkonna juhtide ja teiste klubide rotariaanidega ning kohtuda mõjukate inimestega erinevates komiteedes.

Programmis kuuleme Pelastakaa Lapset r.y tegevjuhi seisukohti laste ja noorte olukorra kohta. Euroopa Liidu parlamendisaadik Sirpa Pietikäinen räägib ka oma mõtetest EL-i edasise tegevuse ja EL-i valimiste kohta.
Konverentsi osalustasu (sisaldab hommikukohvi, suupisteid ja konverentsilõunat) on 50 €/osaleja.

Registreerumine lingi kaudu 17. aprilliks 2024, aitäh! LINK: Registeerumine.

Päevakava ja ajakava, volikirja vorm ja koosoleku materjalid on saadetud e-postiga klubi presidendile ja sekretärile.

Parimate soovidega
Ritva Semi
DG 2023-2024
D1420 /

Dear D1420 Rotarians,

A warm welcome avec to the District 1420 District Conference on April 27, 2024, and the District Conference to be held 11-12 p.m.
During the day, you will have an excellent opportunity to get to know the leaders of our district and the Rotarians of other clubs and meet influential people in various committees.

In the program, we will hear the views of the executive director of Pelastakaa Lapset r.y. on the situation of children and young people. EU parliamentarian Sirpa Pietikäinen will also speak about her thoughts on the EU’s future activities and the EU elections.
The conference participation fee (includes morning coffee, snack and conference lunch) is €50/participant.

Registration via the link by April 17, 2024; thank you! LINK: Registration.

The day’s program, schedule, proxy form, and meeting material are sent by email to the club’s president and secretary.

Best regards
Ritva Semi