Rotary on ülemaailmne võrgustik, mis koosneb 1,4 miljonist naabrist, sõbrast, juhist ja probleemilahendajast, kes näevad maailma, kus inimesed ühinevad ja tegutsevad püsivate muutuste loomiseks – kogu maailmas, meie kogukondades ja meis endis.

Enam kui 200 riigis on kokku üle 1,4 miljoni liikme. Soomes ja Eestis on kokku 300 Rotary klubi, milles kokku umbes 9 600 rotariaani.

Rotary toob kokku ühiskondlikke mõjutajaid ja oma eriala asjatundjaid kõikidelt kultuuri- ja eriala valdkondadelt. Kui soovid kasutada oma oskusi kogukonna ja kogu maailma heaks, on Rotary just sinu jaoks.

Meie missioon

Teenime ühiskonda, edendame ausust ning maailma sügavamat mõistmist, head tahet ja rahu läbi oma äri-, ametialaste- ja kogukonnajuhtide osaluse.

Meie visioon

Üheskoos näeme maailma, kus inimesed ühinevad ja tegutsevad püsivate muutuste loomiseks – kogu maailmas, kogukondades ja meis endis.

Rotary ideoloogia

Rotary on ühiskondlik teenindusorganisatsioon, mille moto on:

Ühiskonna teenimine kõrgemale isiklikest huvidest (Service above self).

Rotary põhiväärtused on:

Sõprus, ausus, mitmekesisus ja ühiskondlik teenindus.

Rotary Fond

Rotary Find muudab teie panused projektideks, mis muudavad elusid nii kodu lähedal kui ka kogu maailmas. Alates selle asutamisest rohkem kui 100 aastat tagasi on fond kulutanud elumuutvatele jätkusuutlikele projektidele üle 4 miljardi dollari.

Teie abiga saame teie kogukonnas ja kogu maailmas elu paremaks muuta!

LOE LISA