KONTAKTID

Piirkond – Piiri – Distrikt – District 1420

https://rotary.ee/

https://rotary.fi/d1420/

Kuberner – Kuvernööri – Guvernör – Governor,
DG 2022-2023
Urmas Kaarlep, Tallinn
Mobile +372-56246999
E-mail: urmas.kaarlep (at) gmail.com

Järgmine kuberner – Tuleva kuvernööri – Tillträdande guvernör – Governor-elect,
DGE Ritva Semi, Pasila-Fredriksberg
Mobile +358-40-768-8451
E-mail: semiritva (at) gmail.com

Kuberneri kandidaat – Kuvernööriehdokas – Nominerad guvernör – Governor-nominee,
DGN Aune Past, Tartu Hansa
Mobile +372-50-66688
E-mail: aune (at) suhtekorraldus.ee

29.10.2022Piirkonna koosolek – Piirikokous – Distriktsmöte – District Meeting

15-16.04.2023Piirkonnakonverents – Piirikonferenssi – Distriktskonferens – District Conference

Järgmiste presidentide ja klubide ametimeeste koolitusseminar (PETS) – Tulevien presidenttien ja klubivirkailijoiden koulutusseminaari (PETS) sekä piirineuvottelu – Utbildningsseminariet för tillträdande presidenter (PETS) och distriktssamrådet – Presidents-elect Training Seminar (PETS) and District Assembly:
17-18.3.2023 / Eesti/Viro/Estland/Estonia  
25.03.2023/ Soome/Suomi/Finland

COL-esindaja – COL-edustaja – COL-representant – COL-Representative
PDG Ilkka Torstila, Ekenäs
Mobile +358-400-605 068
E-mail: ilkka.torstila (at) gmail.com

Varaedustaja – Ersättare – Vice Representative
PDG Mikael Kietz,Ekenäs
Mobile +358-400-470 709
E-mail: mikael.kietz (at) surfnet.fi

PIIRKONNA 1420 ORGANISATSIOON – Piirin 1420 organisaatio – DISTRIKTETS 1420 ORGANISATION – DISTRICT 1420 ORGANIZATION

ADMINISTRATSIOON – JUHATUS – HALLINTO – Administration – Administration
Piirkonnanõukogu – Piirineuvosto – Distriktsråd – District Council
Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairperson      
DG Urmas Kaarlep, Tallinn
Mobile +372-562 46999
E-mail: urmas.kaarlep (at) gmail.com

Piirkonnanõukogu liikmed – Piirineuvoston jäsenet – Distriktsrådets ledamöter – District Council Members

Asekuberner – Varakuvernööri – Vice Guvernör – Vice Governor
PDG Irmeli Viherluoto-Lindström
, Munkkiniemi-Munksnäs
Mobile +358-500-467 249
E-mail: irmeli.viherluoto-lindstrom (at) perpetual.fi
IPDG Raine Nikander, Vihti Nummela
Puuteollisuus – Träindustri – Timber Industry
Mobile +358-400-506 445
E-mail: raine.nikander (at) gmail.com
DGE Ritva Semi, Pasilan RK
Mobile +358-40-768 8451
E-mail: semiritva (at) gmail.com
DGN Aune Past, Tartu Hansa
Mobile: +372-50-66688
E-mail: aunepast (at) gmail.com

Eesti koordinaator – Viron koordinaattori – Estnisk koordinator – Estonian Coordinator 
Heldur Allese, Saaremaa
Mobile: +372-50 93069
E-mail: heldur (at) saarehotell.ee

Piirkonna sekretär – Piirisihteeri – Distriktssekreterare – District Secretary
Anne Kuusio, Ekenä
Mobile +358-44-565 412
E-mail: anne.kuusio (at) sok.fi

Abikubernerid ja nende ala klubid – Apulaiskuvernöörit ja klubit alueittain – Assisterande guvernörer och klubbar områdesvis – Assistant Governors and Clubs per area (AG)

EESTI – VIRO – ESTLAND – ESTONIA

Tallinna CenterAnu Aderman, Tallinn International
Mobile +372-5038173
E-mail: anu.aderman (at) gmail.com
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Tallinn Reval Rotary Club,  Tallinn Hansa Rotary Club, Tallinn Moon Rotary Club, Tallinn International Rotary Club,  Viru (5).

Tallinna CityJaanus Paeväli, Tallinn Vanalinn
Mobile +372-56 695 504
E-mail: jaanus (at) krimelte.ee
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Tallinn, Tallinn Vanalinn, Nõmme-Tallinn, Viimsi,  Tallin Global Rotary Club  (5).

Lõuna-Eesti – Etelä-Viro – Södra Estland – Southern EstoniaAune Past, Tartu Hansa
Mobile +372-50-66688
E-mail: aune (at) suhtekorraldus.ee
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Põlva, Tartu, Tartu Hansa, Tartu Toome, Viljandi (5).

Lääne-Eesti – Länsi-Viro – Västra Estland – Western EstoniaTiit Rahkema, Rapla
Mobile +372-50-31512
E-mail: tiit (at) tlr.ee
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Haapsalu, Pärnu, Rapla, Saaremaa, Türi (5).

SOOME – SUOMI – FINLAND

Länsi-Uusimaa – Västra Nyland – Markus Merenmies
Mobile: +358-50-3725631
E-mail: markus (at) merenmies.net
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Ekenäs, Hangö-Hanko, Karis-Karjaa, Karkkila, Lohja-Lojo, Vihti, Vihti Nummela (7).

Itä-Uusimaa – Östra Nyland – Ritva Ohmeroluoma, Tikkurila-Dickursby
Mobile +358-400-109 021
E-mail: ritvaohmeroluoma (at) gmail.com
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Borgå-Porvoo, Borgå-Västra-Porvoo Läntinen, Lovisa, Mäntsälä, Tuusula, Ylikerava (6).

Espoon Seutu – Esbo Nejden – Pertti Järvenpää, Espoo-Esbo
Mobile +358-400-423 499
E-mail: pp.jarvenpaa (at) pp.inet.fi
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Espoo-Esbo, Espoo Meri, Kanta-Espoo-Esbo Centrum, Kauniainen-Grankulla, Leppävaara-Alberga, Tapiola (6).

Etelä- ja Länsi-Helsinki – Södra- och Västra Helsingfors – Teuvo Metsäpelto, Espoo Meri
Mobile +358-50-559 0259
E-mail: teuvo.metsapelto (at) kolumbus.fi
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Eira, Helsinki-Helsingfors, Helsinki City West, Helsinki International, Lauttasaari-Drumsö, Munkkiniemi-Munksnäs (6).

Keskinen Helsinki – Centrala Helsingfors – Heidi Kauppi-Hopia, Rotary E-Club of Verkkorotary.fi
Mobile +358-50-423 5900
E-mail: heidi.kauppi-hopia (at) elisanet.fi
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Helsinki-Finlandia Hall, Kamppi-Kampen, Kluuvi-Gloet, Helsinki Maneesi-Helsingfors Manegen, Töölö-Tölö, Rotary E-Club of Verkkorotary.fi (6).

Itä-Helsinki – Östra Helsingfors – Jere Jantunen
Mobile +358 40 542 4901
E-mail: jere.jantunen (at) gmail.com
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Helsinki Baltic Sea, Herttoniemi-Hertonäs, Itä-Helsinki, Kallio-Berghäll, Pasila-Fredriksberg, Helsinki Vuosaari-Nordsjö (6).

Pohjois-alue – Norra Området – Eija Mattila, Hyvinkää
Mobile +358-46-856 7732
E-mail: eijannelille (at) gmail.com
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Hausjärvi-Riihimäki, Hyvinkää, Nurmijärvi, Nurmijärvi-Klaukkala, Järvenpää (5).

Pohjois-Helsinki ja Vantaa – Norra Helsingfors och Vanda  Jari Porthén, Tikkurila-Dickursby
Mobile + 358-50-622 74
E-mail: jari.porthen (at) reallet.fi
Ala klubid – Alueen klubit – Områdets klubbar – Clubs in the area
Helsingin Koillinen, Luoteis-Helsinki, Vantaa Myyrmäki, Pohjois-Helsinki-Norra-Helsingfors, Tikurila-Dickursby, Vantaa-Vanda (6).

PIIRKONNA KOMITEED – PIIRIKOMITEAT – DISTRIKTSKOMMITTÉER – DISTRICT COMMITTEES

Liikmelisus – Jäsenyys – Medlemskap – Membership

Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Jari Paulamäki, Leppävaara-Alberga, Mobile +358-400-849 938, E-mail: paulamakijari (at) gmail.com
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Raine Nikander, Vihti Nummela, Mobile +358-400-506 445, E-mail: raine.nikander (at) gmail.com
Raivo Hellerma, Tallinn, Mobile +372-50-16832 / E-mail: rvhellerma (at) gmail.com
Mikko Vuorio, Järvenpää, Mobile +358-400-559 239 / E-mail: vuoriomik (at) gmail.com
Jere Jantunen, Lohja, Mobile +358 405424901 / E-mail: jere.jantunen (at) gmail.com
Tiina-Maria Niemi, Rotaract, Mobile +358050 352 2 / E-mail: niemi (at) live.fi
Anne Kuusio, Ekenäs, Mobile +35844565 412; E-mail: anne.kuusio (at) sok.fi
Taru Karikoski, Porvoo-Läntinen, Mobile +358-500-605 837, E-mail: tarumia (at) icloud.com

Koolitus – Koulutus – Utbildning – Training

Piirkonna koolitaja – Piirikouluttaja – Distriktsutbildare – District Trainer
Pert Lomp, Viimsi, Mobile +372-51-05581, E-mail: pertlomp (at) gmail.com
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Rain Eendra, Tartu Toome, Mobile +372-509 7129, E-mail: rain.eendra (at) gmail.com
Antti Parkama
, Rotary E-Club of Verkkorotary.fi, Mobile: +358-400-301 262, E-mail: antti.parkama (at) faroscom.com
Heidi Kauppi-Hopia, Rotary E-Club of Verkkorotary.fi, Mobile +358-50-423 5900, E-mail: heidi.kauppi-hopia (at) elisanet.fi
Anne Salovaara, Tikkurila-Dickursby, Mobile +358-50-567 9300, E-mail: anne.salovaara (at) kolumbus.fi

Noorsoovahetus – Nuorisovaihto – Ungdomsutbyte – Youth Exchange

Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Erik Rosenlew, Helsinki Finlandia Hall, Mobile: +358-40-525 6030, E-mail: erik.rosenlew (at) gmail.com
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Heidi Lehmuskumpu, Helsinki-Finlandia Hall, Mobile +358-40-731 1640, E-mail: heidi (at) lehmuskumpu.com
Kristiina Linnoinen, Helsinki-Helsingfors, Mobile +358-50-526 1946, E-mail: kristiina.linnoinen (at) gmail.com
Ismo Niiranen, Helsinki Vuosaari-Nordsjö, Mobile +358-40-567 1710, E-mail: ismo.niiranen (at) welho.com
Laura Nummela, Helsinki-Finlandia Hall, Mobile +358-40-849 2512, E-mail: hjal.nummela (at) gmail.com
Marge Tirgo, Viljandi, Mobile +372-504 3335, E-mail: marge.tirgo (at) sveba-dahlen.ee
Hannamari Auvinen, Vihti Nummela, Mobile +358-50 537 2794, E-mail: auvinen.hannamari (at) gmail.com

Rotary Fond – Rotarysäätiö – Rotary Foundation – The Rotary Foundation, TRF

Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Irmeli Viherluoto-Lindström, Munkkiniemi-Munksnäs, Mobile +358-500-467 249, E-mail: irmeli.viherluoto-lindtsrom@perpetual.fi
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Erkki Ilus, Herttoniemi, Mobile +358-40-173 3320, E-mail: erkki.ilus (at) gmail.com
Maritta Turunen, Vihti, Mobile +358-40-351 5577, E-mail: maritta.turunen (at) gmail.com
Erkki Teräväinen, Lovisa, Mobile +358-40-504 7010, E-mail: erkki.teravainen (at) helsinki.fi
Rein Liivoja, Tallinn, Mobile +372-5024527, E-mail: rein.liivoja (at) mail.ee
Markku Nieminen, Munkkiniemi-Munksnäs, Mobile +358-400-443 076, E-mail: nieminenm3 (at) gmail.com
Merja Roivainen, Töölö-Tölö, Mobile +358-45-2366225, E-mail: merja.roivainen (at) outlook.com

Finants – Talous – Ekonomi – Finance
Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Mati Nõmmiste, Tallinn Nõmme, Mobile +372-50-42800, E-mail: Mati.Nommiste (at) ee.gt.com
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Juha-Kristian Kilponen, Rotary Eira, Mobile + 358-50-3875756, E-mail: juha.kilponen (at) bof.fi
Ester Mossov, Tallinn Hansa, Mobile +372-50-13863, E-mail: ester (at) clearchannel.ee

Kommunikatsioon – Viestintä – Kommunikation – Communication

Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Minna Söderholm, Borga Västra – Porvoo-Läntinen, Mobile: +358-40-535 3121, E-mail: minna (at) valonaika.fi
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Sari-Leena Lund, Helsinki-Finlandia Hall, Mobile +358-44-506 0369, E-mail: sari-leena.lund (at) vakuutuskeskus.fi
Aune Past, Tartu Hansa, Mobile +372-50-66688, E-mail: aune (at) suhtekorraldus.ee
Ritva Ohmeroluoma, Tikkurila-Dickursby, Mobile +358-40-010 9021, E-mail: ritvaohmeroluoma (at) gmail.com
Maria Sipilä, Kanta-Espoo-Esbo Centrums, Mobile +358-45-125 9809, E-mail: ma_sipila (at) yahoo.com
Essi Isomäki, Helsinki Finlandia Hall, Mobile: +358-40-572 4648, E-mail: essi.isomaki (at) gmail.com
Marit Mikson, Tallinn Hansa, Mobile: +372-524-4456, E-mail: marit.rotary (at) gmail.com
Anne Hütt, Tallinn Hansa, +372-51-42674, E-mail:: annehytt (at)gmail.com

Läänemere foorum – Itämeri-foorum – Östersjöprojektet – The Baltic Sea Project

Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Lotta Ruokanen,Helsinki-Finlandia Hall, Mobile +358-40-726 3222, E-mail: lotta.ruokanen@gmail.com
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Erkki Ilus, Herttoniemi-Hertonäs, Mobile +358-40-173 3320, E-mail: erkki.ilus (at) gmail.com
Jyrki Kaija, Järvenpää-Kartano, Mobile +358-50-463 9826, E-mail: jyrki.kaija (at) luukku.com
Hannele Kauranne, Helsinki-Finlandia Hall, Mobile +358-400-618 439, E-mail: hannele.kauranne (at) gmail.com
Päivi Kippo-Edlund, Borgå Västra-Porvoo Läntinen, Mobile +358-45-136 3534, E-mail: paivi (at) kippoenvironment.fi
Jarmo Liimatainen, Helsinki Baltic Sea, Mobile: +358 40 505 8433, E-mail: jarmoliimatainen (at) kolumbus.fi
Liisa Stjernberg, Helsinki City West, Mobile +358-50-525 8475, E-mail: stjernberg.liisa (at) gmail.com

Rahvusvaheline teenistus – Kansainvälinen palvelu – Internationell tjänst – International Service

Esimees – Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Päivi Kippo-Enlund, Borgå Västra-Porvoo Läntinen, Mobile +358 45-136 3534, E-mail: paivi (at) kippoenvironment.fi
Liikmed – Jäsenet-Ledamöter-Members
Ilkka Torstila, Ekenäs, Mobile +358-400-605 068, E-mail: ilkka.torstila (at) gmail.com
Anu Aderman, Tallinn International, Mobile +372-5038173, E-mail: anu.aderman (at) gmail.com
Taru Karikoski, Helsinki-Finlandia Hall, Mobile +358-500-605 837, E-mail: tarumia (at) icloud.com
Jarkko Vasama,Borgå Västra-Porvoo Läntinen, Mobile +358-400-454 689, E-mail: jarkko.vasama (at) dlc.fi

IT – Tietotekniikka – Datateknik – Information Technology                                    

Puheenjohtaja – Ordförande – Chairman
Eero-Pekka Mänd, Kluuvi, Mobile +358 50 3803038, E-mail: ep.mand (at) elisanet.fi
Liikmed – Jäsenet – Ledamöter – Members
Rami Ahola, Helsinki Maneesi-Helsingfors Manegen, Mobile +358-40-553 5857, E-mail: rami.ahola (at) ieee.org
Mikko-Pekka Bertling, Rotary Vihti Nummela, Mobile +358 50 020 4775, E-mail: mikko-pekka (at) bertling.fi

Uuendatud 05 september 2022, versioon 8. Laadi alla dokumendina: