KKK

Korduma kippuvad küsimused

1. Kuidas ma saan tellida Rotary sümboolikat?
  2. Kust ma leian Rotary piirkonna 1420 organisatsiooni kontaktid?
  3. Kust ma leian minu piirkonda puudutavat värskemat infot, nt kuu teemad ja muud ajakohast?
  4. Kust ma leian oma piirkonna kuberneri kuukirjad?
  5. Kuidas ma saan taastada Soome Rotary registrisse sisselogimise andmed?
    • Kirjuta: info (at) rotary.ee või rotarytoimisto (at) rotary.fi. (09.03.2022).
  6. Millised on klubi auliikme õigused ja kohustused?
    • Infot auliikmete rolli kohta leiate RI põhikirja artiklist 4.050. Auliige.
      • Klubid võivad valida klubi juhatuse poolt määratud tähtaegadeks auliikmeid, kes:
        • on vabastatud maksude tasumisest;
        • ei saa hääletada;
        • ei ole klubiametis;
        • ei oma kategooriaid; ja
        • omab õigust osaleda kõikidel klubi koosolekutel ja nautida kõiki muid privileege klubis, kuid tal ei ole õigusi ega privileege üheski teises klubis, välja arvatud külastada klubisid rotariaanina.
      • Isikuid, kes on silma paistnud teenitud teenistusega Rotary ideaalide edendamisel, ja neid, keda peetakse Rotary sõpradeks Rotary eesmärgi toetamise eest, võidakse valida rohkem kui ühe klubi auliikmeks. (09.03.2022).
  7. Kuidas ma leian Rotary logod alla laadimiseks?
  8. Kuidas ma saan teha My Rotary konto?

Oma küsimuse või ettepaneku saad esitada siin

Oma küsimuse saad esitada ka alloleva vormi kaudu. Lisaks, kui märkad, et KKK vajab värskendamist (nt mõni link on aegunud), siis ole hea ja anna sellest märku. Ole Sa tänatud!