Korduma kippuvad küsimused

Liikmete infosüsteemiga seotud tugi toimub e-posti teel. Kasutaja teatab probleemist, saates meili aadressile tuki.rotarypalvelu@rotary.fi.

Kõik sellele aadressile saabuvad kirjad edastatakse kasutajatoe grupi liikmetele e-kirjana.

Kasutajatoe gruppi kuuluvad:

Jaana Hertell-Amokrane
Markku Kalliomäki
Jaakko Panula
Martti Sjölund
Marit Mikson (eesti keel)

Uuendatud 27.10.2022

Järgmise rotary-aasta peamiste klubiametnike (A, B, D, E, G, J, L, S1) ja klubide koosolekute andmed peavad olema sisestatud Soome andmesüsteemis (https://rekisteri.rotary.fi/) hiljemalt käesoleva rotary-aasta 15.12.

Teiste klubiametnike ja kõikide liikmete andmed klubi põhiandmed tuleb kontrollida ja ajakohastada hiljemalt 8. mai. 

Teatmik läheb küljendamisele nende andmetega, mis klubi on sisestanud/muutnud seisuga 8. mai. Andmeid tuleks ajakohastada pidevalt, kui muutused ilmnevad ning mitte jätta seda viimasele päevale!

(26.09.2022)

Soome/Eesti piirkondade ühisel kodulehel on leht “Ajakohast”, kuhu lisatakse värskemat infot: https://rotary.fi/et/ajakohast/ ja piirkonna D1420 kodulehel on uudised “Päevakohast” lehel: https://rotary.fi/d1420/et/paevakohast/ (20.03.2022).

Infot auliikmete rolli kohta leiate RI põhikirja artiklist 4.050. Auliige. Klubid võivad valida klubi juhatuse poolt määratud tähtaegadeks auliikmeid, kes:

  • on vabastatud maksude tasumisest;
  • ei saa hääletada; ei ole klubiametis;
  • ei oma kategooriaid;
  • ja omab õigust osaleda kõikidel klubi koosolekutel ja nautida kõiki muid privileege klubis, kuid tal ei ole õigusi ega privileege üheski teises klubis, välja arvatud külastada klubisid rotariaanina.

Isikuid, kes on silma paistnud teenitud teenistusega Rotary ideaalide edendamisel, ja neid, keda peetakse Rotary sõpradeks Rotary eesmärgi toetamise eest, võidakse valida rohkem kui ühe klubi auliikmeks. (09.03.2022).

Selleks tuleb sisse logida Rotary Brandcenterisse kasutades My Rotary kontot: https://brandcenter.rotary.org/en-GB (17.07.2022)

My Rotary konto saab luua kasutades sama e-posti aadressi, mis on Soome Rotary registris (https://rekisteri.rotary.fi/) selle lingi kaudu: https://my.rotary.org/en/signup

(20.08.2022)

D1420 kuberneri kuukirjad leiab piirkonna kodulehelt: https://rotary.fi/d1420/et/paevakohast/kuberneri-uudised/ ja rotary.ee lehelt uudiste alt.

(21.03.2022).

Kontakti vorm

Siin saad esitada oma küsimuse, millele vastust ei leidnud. Lisaks kui märkad, et KKK vajab värskendamist (nt mõni link on aegunud), siis ole hea ja anna sellest märku. Ole Sa tänatud!