Kuberneri kuukiri – Oktoober 2016

Klubikülastused Eestis

Mul oli rõõm suhelda Eesti klubide esindajatega kolmel kohtumisel – Tartus, Raplas ja Tallinnas oktoobri alguses. Need üritused kulgesid soojas õhkkonnas ja arutelu oli tulemuslik. Tahaksin näha rohkem koostööd Soome ja Eesti klubide vahel, millest oli juttu. Oleks tore, kui klubid võtaksid üksteisega koostöö elavdamiseks aktiivselt ühendust. Mul oli ka hea meel tutvuda äsja avatud Eesti Rahva Muuseumiga Tartus. Võin soojalt soovitada selle külastamist kõigile.

Silgusõudmisvõistlused (Silakkasoutu)

Selle ürituse korraldajaid võib taas õnnitleda hästi laabunud ürituse puhul. Selles oli ühendatud professionaalne korraldusoskus, märkimisväärse summa kogumine vete kaitse eesmärgil ning kõigele lisaks oli seal ka tore. Seekord osales uusi paatkondi ja väliskülalisi, teiste hulgas Itaaliast ja Venemaalt. Vahetusõpilased lisasid üritusele oma värvi. Peale kõige muu olen ma saanud esialgse lubaduse Eestist osaleda võistlustel tuleval aastal. Meie piirkonna liige on ju Rio olümpiamängudel sõudmises medali võitnud Allar Raja.

Soome Rahvusteatris etendub näidend „Sumu“ („Udu“) 27. oktoobril

Tänusõnad kõigile neile, kes on siiani ostnud pileteid endale, oma pereliikmetele, sõpradele ja koostööpartneritele. Kahjuks on saalis veel vabu kohti. Seepärast palun osta pileteid veelgi aktiivsemalt, et selle meie ürituse tootlus oleks maksimaalne. Pileteid on saada otse Lippupiste internetikaupluses, müügipunktides ning Markku Tahkokorpilt (markku.tahkokorpi@utuapu.com).

Piirkonnakonverents 22.10.2016

Registreerumine on olnud aktiivne. Siiski ei ole veel kõik klubid esindatud ning seepärast oodatakse veel osalejaid. Tahan meelde tuletada, et sügisene piirkonnakonverents ei ole mõeldud ainult klubi presidendile ja sekretärile, vaid kõigile klubiliikmetele.

Piirkonna strateegiatöögrupp

Tero J. Kauppineni juhitava strateegiagrupi töö on edenenud jõudsalt. Aitäh kõigile neile, kes on vastanud liikmetele saadetud strateegiaküsitlusele. Selle tulemusi peetakse strateegia loomise aluseks, kuid tähtis on osaleda ka piirkonnakonverentsi ajal korraldatavas rühmatöös.

Head sügise jätku!

Markku Stenvall

See sait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.