Tallinn Reval Rotary Klubi kutsub avatud koosolekule 6. veebruaril 2017

Head sõbrad!

Tallinn Reval Rotary Klubi kutsub kõiki rotariaane ja häid sõpru klubi avatud koosolekule 6. veebruaril restoranis Alter Ego Rotermanni kvartalis algusega kl 18.00.

Millest räägime ja kes on meie külalised?
Kuidas esitleda Eestit? Kas peame ikka alati alustama sõnadega “see on väike riik”? Mis on meie unikaalsused ja eelised ning kuidas neid reaalselt rakendada?

EAS koos Eesti parimate disaini- ja kommunikatsiooniinimestega on loonud teenuse, mille abil saame kõik lihtsamini Eestit tutvustada. Koosoleku külalised Piret Reinson (EASi turundusjuht) ja Alari Orav (Eesti Disainimeeskonna juht) avavad uue valminud keskkonna võimalusi ning selgitavad, kuidas seda kasutada ka majandusliku lisaväärtuse loomisel.

Alari Orav. Disainer, ettevõtja, melomaan. Usub, et tulevikus on edukad just väikesed, kiired ja paindlikud meeskonnad ja riigid. Naudib Eesti kliimat ja loodab kunagi Viljandisse kolida.

Piret Reinson. Pireti puhul meenuvad Ilmar Raagi aegne ETV, kultuurikeskne Nordea ja muidugi täna loomisel olev Eesti bränd. Lihtne pole olnud ükski väljakutse, ometi on Piret selle kõige keskel naerusuine, lüües oma entusiasmiga pahviks ka kibestunumad kriitikud.


Vasakult: Kevin Crepin, kasutajakogemuse disainer; Jan Tomson, Eesti Disainimeeskonna peadisainer; Alari Orav, Eesti Disainimeeskonna juht; Piret Reinson, EASi turundusjuht; Peter Kentie, EST-kontseptsiooni looja; Kadri Kütt, EASi kommunikatsioonijuht

Oma osavõtust palume teil 1. veebruariks teavitada meie klubi presidenti Kristel Voltenbergi (kristel.voltenberg@advokatuur.ee, tel 5019845) ja/või kogukonnateenistuse juhti Gretta Oltjer-Timbergi (gretta.trrk@gmail.com).

Registreerimist kinnitav osalustasu 20 eurot palume kanda MTÜ Tallinn Reval Rotary Klubi arvelduskontole nr EE791010220249029227. Osalustasu sisaldab kergeid suupisteid, teed, kohvi ning vett.

Ootame rohket osavõttu!
Väärtustades koostööd Eesti Rotary klubide vahel
Teie Tallinn Reval Rotary Klubi

See sait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.