Viimsi RC ja Tallinn Hansa RC 21. aprilli 2018. a ühisüritus Viimsi mõisas lükkub sügisesse!

Viimsi RC ja Tallinn Hansa RC otsustasid 21. aprillil 2018. a ürituse Mälupanga toetuseks Viimsi mõisas edasi lükata sügiseks. Hiljemalt ühe kuu jooksul otsustatakse klubide poolt ühiselt täpne toimumise kuupäev. Eelduslikult 2018 septembri teine pool. Kirjalikku enampakkumist Mälupanga toetuseks Viimsi RC kodulehel www.viimsirotary.org pikendati kuni 30. maini 2018. a. Kõikidele, kes osalustasu maksnud, kantakse raha tagasi.

19.04.2018. a Viimsi RC ja Tallinn Hansa RC ühisüritus kell 18.00 algusega Taru Viimsis (Viimsi Äritare III korrus 327), kus külaliseks Eesti tuntumaid sisekujundajaid Ivi-ElsSchneider, nimetada Viimsi RC 2018 sünnipäeva peoks. Kutsuda sellest osa võtma kõiki Tallinna rotariaaneOsalustasu 20 eurot inimene tasuda sulas kohapeal. Selle eest suupisted ja joogid.