Pärnu Rotary Klubi Noortefondi eesmärk ja toetamise põhimõtted

Pärnu Rotary Klubi Noortefond on loodud andekate laste õppetegevuse, spordi- ja loometegevuse toetamiseks. Noortefondi eesmärgiks on tekitada noortes soov oma annete maksimaalseks realiseerimiseks ning luua selleks materiaalsed võimalused.

Noortefond annab välja erinevaid stipendiume noorte õppetegevuse ja loomingulise tegevuse toetamiseks ning õpinguteks välismaal. Fond toetab peamiselt Pärnumaal elavaid noori.

Noortefond eraldab stipendiume vastavalt sinna kogunenud rahalistele vahenditele, milleks on annetused, heategevusüritustest laekuv tulu ja muu tulu. Fondi haldamine toimub heategevuslikus korras, seega jaotatakse stipendiumitena välja kõik fondi kogunenud rahalised vahendid.

SA Pärnu Rotary Noortefond on Vabariigi Valitsuse korraldusega nr. 474-k 01.07.2004 kantud „Tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja“, mis tähendab seda, et annetustelt Noortefondi ei tule tasuda täiendavaid makse ning samuti on maksuvabad fondi väljamaksed stipendiaatidele.

Pöördume teie poole palvega toetada Pärnumaa andekaid noori. Nii loome üheskoos noortele materiaalsed võimalused nende annete maksimaalseks realiseerimiseks.
Toetussumma palume kanda meie arveldusarvele nr. IBAN EE681010220036771018 SEB Eesti Ühispangas. TÄNAME!

Kontaktid:
Sihtasutus Pärnu Rotary Noortefond
Mere puiestee 7, Pärnu
foundation(at)parnurotary.ee
http://www.noortefond.parnurotary.ee


 

 

See sait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.