Invitation to Basran Webinar, Oct 7, 2023

Olete oodatud osalema veebiseminaril “Läänemere teadlikkuse tõstmine ja keskkonnaharidus”, mille esitleb Läänemere piirkondlik rotariaanide tegevusvõrgustik (BASRAN).

Kuupäev: 7. oktoober 2023

Aeg: 10:45-14:45 (CET), 11:45-15:45 (EET)

BASRAN töötab selle nimel, et tagada Läänemere jaoks parem tulevik. See on Põhja-Euroopa kaunis looduslik pärl. Väga oluline on teadvustada Läänemere olukorda ja väljakutseid ning selgitada inimestele, mida nad saavad isiklikult ära teha selle paremaks muutmiseks.

Tutvustame erinevaid lahendusi teadlikkuse tõstmiseks ja inimeste harimise viise, keskendudes sageli lastele. Veebiseminari käigus saab kuulata oma arvamust esitlevaid silmapaistvaid “peaesinejaid” ja valitud “esitlusesinejaid”, kes jagavad oma kogemusi ja selgitavad, mida nad praktikas teevad.

Veebiseminarile järgneb liikmete koosolek – kõik on oodatud.

Päevakava saate alla laadida siit:

ja registreerumise link:

You are cordially invited to the webinar titled “Baltic Sea Awareness Raising and Environmental Education”, presented by the Baltic Sea Regional Action Network of Rotarians (BASRAN).

Date: October 7, 2023

Time: 10:45-14:45 (CET), 11:45-15:45 (EET)

BASRAN works towards ensuring a better future for the Baltic Sea. This is a beautiful natural gem of Northern Europe. It is very important to create awareness of the situation and challenges in the Baltic Sea and to explain to people what they can do personally in order to make it better.

We will be presenting different solutions to raise awareness and ways of educating people, often focusing on children. During the webinar, you will be able to listen to distinguished “keynote speakers” presenting their opinions and selected “showcase speakers”, who will share their experiences and explain what they are doing in practice.

The webinar will be followed by a members’ meeting – all are welcome.

Please find the agenda:

and a link to sign up here: