KUTSE sügiskoosolekule ja seminarile Hanasaaris 14. oktoobril 2023

Head D1420 rotariaanid!

Meie piirkonna Seminar ja Sügiskoosolek (piirkonnakoosolek) toimuvad sel aastal Hanasaaris, Espoos 14. oktoober 2023 soome keeles.

Päeva teema on  – CREATE HOPE in the WORLD –  ja ootame osalema kõiki piirkonna klubide ametlikke aastakoosoleku esindajaid, aga ka teisi piirkonna rotariaane!

Lisatud on päeva programm ja ajakava, kust leiate ka registreerimislingi ning volikirja vormid soome, rootsi ja eesti keeles. Piirikonverentsi päevakava ja muu materjal edastatakse hiljem.

Kohtumiseni Hanasaaris!

Dear D1420 Rotarians,

Our district’s Seminar and Autumn Meeting (District Meeting) will take place this year in Hanasaari, Espoo, on October 14, 2023, in the Finnish language.

The theme for the day is – CREATE HOPE in the WORLD – and we invite all official representatives of district clubs’ annual meetings and other district Rotarians to join us!

Attached is the day’s program and schedule, where you can also find the registration link and authorization forms in Finnish, Swedish, and Estonian. The agenda for the District Meeting and other materials will be provided later.

See you in Hanasaari!

Ritva Semi
DG 2023-2024
D1420

Kutse on saadetud klubide presidentidele ja sekretäridele ning ka kõigile piirkonna AG’dele ja piirkonnanõukogu liikmetele.

REGISTEERIMISE LINK

Materjalid: