22.01.2016 / Heategevuslik meo- ja muusikaetendus “Mood on ooperis”

Head rotariaanid!
Olete oodatud koos kaaslase ja heade sõpradega 22. jaanuaril 2016 suurejoonelise moe- ja muusikaetendusele Estonia Kontserdisaalis!
Meie hea sõbra, Päikeselaagri projekti toetaja, rõivadisainer Katrin Kuldmaaga koostöös pakume võimalust osta pilet sellele üritusele heategevusliku hinnaga 100.- eurot.
Kogu piletitulu läheb puudustkogevate perede laste suvelaagri korraldamiseks 2016. suvel.
Päikeselaagri kohta saad lähemalt lugeda: www.paikeselaager.ee
Pileti ostujuhis:
Piletilevist 100-euroseid heategevusliku hinnaga pileteid ostes palume kasutada sooduskoodi PÄIKE.
Internetist ostes sisestage lahtrisse Sooduskood sõna PÄIKE. Piletilevi pakub seepeale piletihinna 100 eurot ja kohad, mida on võimalik valida.
Piletilevi müügipunktides tuleb teenindajale öelda, et soov on osta piletid erihinnaga koodiga PÄIKE ning Teile pakutakse just õiged piletid.
Moe- ja muusikaelamus on kindlasti ka oodatud jõulukink!
Jaga seda julgesti oma headele sõpradele!
Päikeselaagri tiimi nimel
Tallinn Reval Rotary Klubi – tuliuus ja toimekas