Viimsi Rotary Klubi annetab Viimsi avalikku ruumi väärika pingi 21. septembril 2017

Tegemist on maailmakuulsa prantsuse tööstusdisaineri Martin Szekely poolt disainitud pingiga vt. http://www.martinszekely.com/niveau3-biographie.php

Pingile andsime nimeks –  Viimsi äripink. Pingi lähedusse metallist plaadile jäädvustatakse klubi nimi ja logo tekstiga:Viimsi Äripink, annetatud Viimsi Rotary klubi poolt anno 2017.Klubi annetab selle pingi Viimsi esimese spetsiaalse bürooärihoone Viimsi Äritare avamise puhul, pilguga tulevikku!

Pingi idee seisneb selles, et bürootööst vabal ajal saavad ettevõtjad ja muidu ettevõtlikud inimesed pingil häid innovaatilisi mõtteid mõlgutada, mis aitavad Viimsis äril ja ettevõtlusel kasvada ja areneda. Usume, et sellel pingil sünnivad Viimsi elu edasi viivad ideed! Ole ettevõtlik, tööta innukalt ja hoolega, kuid võta ka aeg maha mõtlemiseks. Selline on lühidalt meie annetuse idee.

Kõik Rotary klubid ja rotariaanid on kutsutud Viimsi Äripingi pidulikule üleandmisele 21.09.2017 kell 15.00 Paadi tee 3, Haabneeme, Viimsi Äritare ees

Tõnu Tuulas
Viimsi Rotary Klubi president