PIIRKONNAKONVERENTS

“TERVE ÜHISKOND – TERVIS JA RAHU”

SUOMEKSI ENGLISH
Pane end kirja!

KUTSE KONVERENTSILE JA KUBERNERI GALALE

Tartus, Eesti Rahva Muuseumis 19. oktoober 2024. a, Muuseumi tee 2; konverents kell 10.00-16.00, kuberneri gala kell 19.00–01.00.

2024–2025 Rotary-aasta teema “The Magic of Rotary” viitab, et Rotary suudab korda saata imesid. Väiksemat sorti imeks tuleb pidada ka seda, et Rotary Internationali (RI) 120. sünnipäevale pühendatud piirkonnakonverents ja kuberneri gala toimuvad Euroopa kultuuripealinnas Tartus.

Kohtume konverentsil!

DG 2024-2025 Aune Past

Piirkonnakonverentsil on sünkroontõlge!

REEDE, 18.10.2024

KONVERENTSIEELNE PIIRKONNA KOOSOLEK

Tartu, reede, 18. oktoober 2024
Aeg: 18.30-19.30; Koht: Lydia hotelli sündmuskeskus, Ülikooli 14.

Osalemine: Tasuta. Kogunemisel serveeritakse kohvi, teed ja suupisteid. Koosolekule on oodatud kõik rotriaanid. Klubi eest hääletamiseks on vajalikud volitused vastavalt klubi liikmete arvule.

Registeerumise link: …

Päevakord:

• Majandusaasta aruande kinnitamine
  • Piirkonnasisene koostöö

Õhtusöök omal kulul kas hotellis või Tartu erinevates kohtades.

LAUPÄEV, 19.10.2024

PIIRKONNAKONVERENTS

Meil on hea meel teid kutsuda Rotary tervise- ja rahukonverentsile, mis pakub mitmekülgset programmi, kus tunnustatud spetsialistid ja eksperdid jagavad oma teadmisi ja kogemusi erinevatel olulistel teemadel. Programm koosneb kolmest osast:

Tervisekonverents

• Programmijuht: Margus Viigimaa (Tallinn RK).
  • Eesti Vabariigi presidendi abikaasa Sirje Karis kõneleb põhjamaade laste ja noorte vaimsest tervisest kaasaegses maailmas ja ühiskonna ootustest Rotaryle.
  • Dr Margus Viigimaa annab juhatust, kuidas olla südamest terve.
  • Dr Kersti Mäses arutleb ravimitootjate panuse üle ravikvaliteeti.
  • Akadeemik Andres Metspalu räägib personaalmeditsiinist ja selle võimalustest.

Rahukonverents

• Programmijuhid: Sirje Sirita Somelar (Tallinn Hansa RK) ja Marko Mihkelson (Tallinn RK).
  • Põletavate teemadega esinevad:
    • USA suursaadik Eestis, George P. Kent
    • Kindral Martin Herem
    • President Toomas Hendrik Ilves
    • Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson.

Rotary maagiline aasta

• D1420 kuberner 2024-2025 Aune Past (Tartu Hansa RK).
  • Rotary noored.
  • Peeter Koppel arutleb raha tegemisest ja paigutamisest – toetame Rotary Fondi.
  • Tartu linnapea Urmas Klaas (Tartu RK) jagab ellujäämise kunsti.

Peasponsor: Novartis. Sponsor: Pharma Nord.

KUBERNERI GALA

Galaõhtusöök “Maagilised maitsed” restoranilt “Pööriöö”

• Tartu Hansa RK esitleb piirkonna vahuveini „Rotary“.
  • Õhtu meeleolu loovad Alar Haak (tenor) ja pianist Siim Selis, tantsuks mängib ansambel Madis Arro & Reminders.
  • Heategevuslik oksjon Ukraina toetuseks.
  • Õhtut juhib Alar Haak.

REGISTEERIMINE

Osalemisest loobumine

Kohad broneeritakse tasumise järjekorras.

Juhul, kui Sa oled registreerunud ja siiski ei saa osaleda, siis palun saada loobumiseks teade aadressile info@rotary.ee, sest piisavalt varajane teavitus annab võimaluse järgmistel soovijatel konverentsist osa võtta.

Kui loobud osalemisest 30 päeva enne konverentsi toimumist, siis tagastatakse Sinu poolt tasutud osalustasu täies ulatuses.

Kui teatad loobumisest vähemalt 20 päeva enne konverentsi toimumist, siis tuleb Sul hüvitada pool osalustasust.

Juhul, kui Sa teavitad meid loobumisest hiljem kui nimetatud kuupäevad, siis oleme Sinu osalemisega arvestanud ning osalustasu ei kuulu tagastamisele.

Fotografeerimise/salvestamise teavitus

Osaledes või külastades Rotary piirkonna 1420 konverentsi, konverentsieelseid üritusi ja Rotary piletiga üritusi, samuti vastuvõtva organisatsiooni komitee üritusi, annate nõusoleku, et teid ja teie lapsi salvestatakse mis tahes viisil, sealhulgas fotograafia, heli-, intervjuu- ja videosalvestus (“Salvestised”).

Annate Rotaryle tasuta tühistamatu ülemaailmse õiguse kasutada, kopeerida, kuvada, muuta, levitada, avaldada ja litsentsida Salvestisi ja teie kujutist, avaldusi, nime ja häält reklaami-, turundus- ja hariduslikel eesmärkidel ilma Rotary Internationali või Rotary klubil tekiks mis tahes võlgu või kohustusi.

Rotary kasutab salvestisi oma veebisaidil, väljaannetes, voogesituses ja sotsiaalmeedias ning säilitab salvestisi ja isikuandmeid ajaloolistel ja uurimistöö eesmärkidel.

LISAINFO

Laevapiletid

Laevapiletid Helsingi-Tallinn-Helsingi.

Laevapiletite tellimus palun saata reisibüroole Fiesta Reisid. fiesta@fiestareisid.ee. Piletite vormistamiseks vajalik nimi ja sünniaeg.