Aune Past sai tunnustatud piirkonnakuberneri koolitusel Manchesteris

13.-14. septembril toimus Inglismaal, Manchesteris, tulevaste piirkonnakuberneride koolitus (Governors-elect Training Seminar – GETS). Piirkonna kuberneri koolituse tunnistuse sai ka esimene Eesti naine, Tartu Hansa Rotary Klubi charterliige Aune Past.
Aune ise ütleb: “Üks piirkond, neli keelt, kaks maad, null probleemi, see on piirkond 1420”.

Piirkonna 1420 kuberner 2022-2023 oli esimese eestlasena meie 90-aastase ajaloo jooksul Tallinna Rotary klubi liige Urmas Kaarlep.

Palju õnne!

Pildil: Vasakult RI direktor Lena Mjerskaug, D1420 tulevane kuberner Aune Past, Stephanie A. Urchick RI president, Suzan Stenberg RI tulevane direktor