30.09.2023 – Haapsalu Rotary Klubi 30. juubel!

English version follow

Kallid sõbrad rotariaanid!

Käes on september ja Haapsalu Rotary Klubi 30.aasta juubelipidu pole mägede taga. Kõik ennast kaaslasega registreerunud osalevad loosis. Auhinnaks on Kristina Šmigun-Vähi võistlussuusad koos sidemetega.

Kutsume Teid ja kaaslasi koos meiega tähistama Haapsalu Rotary Klubi 30. aastapäeva, mis toimub 30. septembril 2023. aastal, Haapsalu Kultuurikeskuses algusega kell 18.00.

Õhtul pakume head ja paremat nii keelele kui ka meelele ning tuju hoiab üleval Sepo Seeman.

Enda ja kaaslaste osalemisest palume teavitada hiljemalt 11. septembriks tehes osalemistasu ülekande 80 €  külalise kohta. Makse selgitusse palume lisada osalejate nimi (nimed).

Kingitused on toredad ja lilled on ilusad, aga soovi korral võib need asendada annetusega klubi projektile „UUED ATRAKTSIOONID HAAPSALU LINNUSE LASTE MÄNGUVÄLIAKULE”, selgitusega “atraktsioonid”.

Haapsalu Rotary Klubi arveldusarve EE641010022041153007

Et pidu kestaks hommikuni, siis on rotariaanidele eri hinnaga majutus Fra Mare Thalasso Spa’as ja Hestia Hotel Haapsalu spaas.

Täpsem info majutuse osas ja lisaküsimused palume saata emailile: aaremihelson (at) gmail.com

Riietus pidulik

Peatse kohtumiseni!

Haapsalu Rotary Klubi

Jüri Kull, HRK President 2023/2024
Aare Mihelson, HRK Järgmine President 2023/2024

Dear fellow Rotarians!

It’s September, and Haapsalu Rotary Club’s 30th-year anniversary party is approaching soon. Those who registered with partners will participate in the draw. The prize is Kristina Šmigun-Vähi’s competition skis with bindings.

We invite you and your friends to celebrate the 30th anniversary of the Haapsalu Rotary Club with us, which will take place on September 30, 2023, at the Haapsalu Cultural Center starting at 6:00 p.m.

We will have a festive evening with charity, and Sepo Seeman keeps going in the party mood.

Please notify us of your and your companions’ participation by September 11 at the latest by transferring the participation fee of €80 per guest. Please include the name(s) of the participants in the payment explanation.

Gifts are nice, and flowers are beautiful, but if you wish, they can be replaced by a donation to a club project.

“NEW ATTRACTIONS FOR THE CHILDREN’S PLAYGROUND IN HAAPSALU CASTLE”, with the explanation “atraktsioonid”.

Haapsalu Rotary Club bank account EE641010022041153007

To rock the party ’til the morning, Rotarians have accommodation at Fra Mare Thalasso Spa and Hestia Hotel Haapsalu Spa with special prices.

For accommodation details and if any questions, please send an email to: aaremihelson (at) gmail.com

Dress festive

See you soon!

Haapsalu Rotary Club