Edasi lükatud: Viimsi Rotary Klubi ja Tallinn Hansa Rotary Klubi kutsuvad ühisele peole 21.04.2018!

Edasi lükatud sügisesse 2018!

Esmakordselt Viimsis – Eesti tarbekunsti teoste ja disaini oksjon!
Teoste ja disaini toodete alghinnad tunduvalt odavamad galeriide ja poodide hindadest!

Pidulik õhtu Eesti Kultuuritegijate Mälupanga toetuseks toimub Viimsi mõisas laupäeval 21. aprillil 2018. a ja algab kell 18.00.

Ühtlasi tähistab Viimsi Rotary klubi asutamise aastapäeva. Eelmisel aastal korraldatud oksjonit saatis suur edu, annetasime  Eesti Kultuuritegijate Mälupangale (Mälupank) 6263 eurot.

Nüüd on Sul, hea rotariaan, taas võimalus osaleda kahe sõprusklubi ühiste jõududega korraldatud heategevuslikul oksjonil ja peol! Annetame taas oksjoni tulud Mälupanga tegevuse toetuseks, seega Eesti kultuurimälu ja tuleviku toetuseks, mõeldes EESTI 200’le!

Viimsi_TallinnHansa_kutse 21.04.2018