13. oktoobril 2018 toimub Tallinn Reval Rotary Klubi Päikesegala

ARMAS SÕBER!

Meie südant täidab rõõm ja ootusärevus – kohtume peagi selle aasta Päikeselaagri toredate lastega. Ühtlasi liiguvad mõtted juba sellele, kuidas ka järgmisel suvel täita võimalikult paljude laste unistus ja kinkida neile võimalus saada osa elamusterohkest suvelaagrist.

Ole hea ja palun tee enda kalendrisse juba täna eelmärge 13. oktoobriks 2018, kui toimub järgmise aasta laagrit toetav pidulik sündmus – Päikesegala 2018. Kohtumispaigaks on juba traditsiooniliseks saanud Hilton Tallinn Park hotelli ballisaal. Õhtu läbivaks teemaks saab olema James Bond. Täpsem info ürituse kava ja muu olulise kohta jõuab Sinuni septembrikuu alguses.

Oma osalemissoovist saad aga juba praegu anda teada aadressil paikesegala@gmail.com või kirjutada otse mulle. Päikeselaagri toimetustega saad end kursis hoida külastades laagri kodulehte www.paikeselaager.ee.

PÄIKESEGALA EELKUTSE 2018