Haapsalu Rotary klubi andis stipendiumi kolmele gümnaasiumilõpetajale

Haapsalu Rotary klubi andis ka sel aastal välja stipendiumi Haapsalu gümnaasiumilõpetajale, kes paistsid silma heade matemaatikateadmistega.

Kui varasemalt oleme välja andnud ühe stipendiumi, mis on valdavalt kogunenud klubiliikmete annetustest, siis tänavu saime tänu Antti Kammiste toele välja anda lausa kolm stipendiumit.

Klubi poolt valitud stipendiaadid olid seekord Piia-Katariina Vaan, Hardi Roosi ja Johanna Õun. Edu kõigile lõpetajatele edasistes õpingutes!

Sel aastal sai juba neli aastat esimese stipendiumi väljaandmisest. Senised stipendiaadid käisid klubil ka külas ning rääkisid oma senistest õpingutest ja edasistest plaanidest. Kõik noored on olnud väga tublid ja Rotary klubil on hea meel, et oleme saanud veidi kaasa aidata tublide noorte kõrghariduse omandamisel.

Noortele veel niipalju infot, et sügiseni saab esitada klubile ka taotlusi järgmiseks hooajaks vahetusõpilaseks kandideerimiseks. Täpsem info noorsoovahetuse kodulehel http://ronoova.ee/

Aivar Kroon
klubi noorsoovahetuse asjur

Fotod: Markus Sein

DSC_8791

Allikas:

http://laanlane.ee/2016/07/07/fotod-haapsalu-rotary-klubi-andis-stipendiumi-kolmele-gumnaasiumilopetajale/

 

See sait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.