Aitame Haapsalu sõpruslinna Ukrainas!

Haapsalu Linnavalitsuse ja Haapsalu Rotary klubi korraldatav abistamise aktsioon Haapsalu sõpruslinn Umanile

Sõda Ukrainas on kestnud pikka aega, kuid kahjuks pole sõja lõppu veel näha ning Ukraina vajab abi ja abi vajavad ka meie sõbrad Umani linnast.

Haapsalu Rotary klubi eestvedamisel oleme saatnud Umani linna Haapsalu inimeste ja ettevõtete annetuste toel viis abisaadetist .

Mõned päevad peale meie viimase abi kohale viimist tabas Umani ühte korrusmaja vene rakett ja hukkus 23 inimest, nende hulgas 6 last.

Päästetöödel tunti teravat puudust korvtõstukist. Oleme muretsenud Rootsist korvtõstuki ning palume teie toetust, et see tõstuk Umani viia.

Lisaks ostame annetuste eest eluks vajaminevat, sest Uman on Ukraina keskel asuv sõlmpunkt, mida läbivad põgenike vood ning Umani linna on elama tulnud palju sõjapõgenikke ning nende vajaduste rahuldamiseks vajatakse meie abi.

Palume teid annetada! Teie toetusest onsuur abi ning loodetavasti toob see ka sõja lõpu lähemale.

Haapsalu linnapea, Urmas Sukles

Haapsalu Rotary klubi president, Jüri Kull

Rahaline abi on võimalik üle kanda:

1. Haapsalu Rotary klubi arveldusarvele:

EE641010022041153007 MTÜ Haapsalu Rotary Klubi

Makse selgitus: „ Annetus Ukraina sõpruslinnale Uman ”

Rotary klubi on kantud tulumaksuvabastusega MTÜ-de nimekirja ning Rotary klubi arvele annetamise puhul on võimalik annetatav summa arvata maksustatavast tulust maha .

2. Haapsalu Linnavalitsuse arvele:

EE241010602002431007 HAAPSALU LINNAVALITSUS

Makse selgitus: „Annetus Ukraina sõpruslinnale Uman“