14.-16.04.2023 – D1420 Piirkonnakonverents IMAGINE – Täname!

Hea rotariaan!

Meil oli suur rõõm tervitada enam kui 220 rotariaani, kokku 54st erinevast Rotary, Rotaract, Interact klubist ja Rotexi programmist Eestist, Soomest, Lätist, Saksamaalt, Leedust ja Norrast.

Selline osalejate mitmekesisus näitab selgelt, kuidas Rotary liikumine ületab piire ja loob sidemeid erinevate maade ja kultuuride vahel. See on üks Rotary liikumise kõige olulisemaid omadusi ja väärtusi.

Oli tõeliselt rõõmustav näha, kuidas kõik osalejad tulid kokku, et tähistada sõprust, jagada ideid ja kogemusi. Teie kohalolek, suhtlus ja panus andsid sellele üritusele tõeliselt erilise tähenduse ja mõju, jäädes inspireerivaks kogemuseks Rotary ajaloos.

Veel kord, südamest suur tänu kõigile osalejatele, esinejatele ja korraldajatele selle uskumatu panuse eest!

Rotary on tore!

Dear Fellow Rotarian

We had the great pleasure of welcoming more than 220 Rotarians from a total of 54 different Rotary, Rotaract, Interact clubs and Rotex program from Estonia, Finland, Latvia, Germany, Lithuania and Norway.

This diversity of participants clearly shows how the Rotary movement crosses borders and creates connections between different countries and cultures. This is one of the most important characteristics and values of the Rotary movement.

It was truly gratifying to see all participants come together to celebrate friendship and share ideas and experiences. Your presence, interaction and contribution gave this event a truly special meaning and impact, remaining an inspiring experience in Rotary history.

Once again, a big thank you to all the participants, speakers and organisers for this incredible contribution!

Rotary feels great!

Arvostettu Rotari!

Meillä oli suuri ilo toivottaa tervetulleeksi yli 220 rotaria yhteensä 54 eri Rotary-, Rotaract-, Interact-klubista ja Rotex-ohjelmasta Virosta, Suomesta, Latviasta, Saksasta, Liettuasta ja Norjasta.

Tämä osallistujien monimuotoisuus osoittaa selvästi, kuinka Rotary-liike ylittää rajoja ja luo yhteyksiä eri maiden ja kulttuurien välille. Tämä on yksi Rotary-liikkeen tärkeimmistä ominaisuuksista ja arvoista.

Oli todella ilahduttavaa nähdä, että kaikki osallistujat kokoontuivat juhlimaan ystävyyttä ja jakamaan ideoita ja kokemuksia. Teidän läsnäolonne, vuorovaikutuksenne ja panoksenne antoivat tälle tapahtumalle todella erityisen merkityksen ja vaikutuksen, pysyen inspiroivana kokemuksena Rotaryn historiassa.

Vielä kerran iso kiitos kaikille osallistujille, puhujille ja järjestäjille tästä uskomattomasta tapahtumasta!

Rotary on loistavaa!

Rotary District 1420 Conference IMAGINE and Gala Saturday Night Fever