Tere tulemast kommunikatsiooni õppeõhtule! 19. aprill 2023

Hea klubi president, sekretär ja avalike suhete komitee esimees/liige!

Tere tulemast D1420 rotaryklubide kommunikatsiooni õppeõhtule!

Piirkonna kommunikatsioonikomitee kutsub teid saama inspiratsiooni ja näpunäiteid klubi kommunikatsiooniks. Õppeõhtu toimub virtuaalselt. Kutse on mõeldud kommunikatsiooni ametnikele, klubide presidentidele ja sekretäridele.  President: palun jagage kutset oma klubis õigete inimestega!

Kolmapäeval 19. aprill kell 18.00-20.00

Programm:

Ühisprogramm – inglise keeles

★     Tere tulemast ja tutvustus (Minna Söderholm, D1420 Kommunikatsiooni komitee esimees)

★     Piirkonna suhtlus ja kasulikud tööriistad Rotary brändikeskuses (Rotary Brand Center)

Praktilised näpunäited kommunikatsiooniks (jagatud soome- ja eestikeelseks töötubadeks)

★     Mis on sotsiaalmeedia kasutamine? Näpunäiteid klubide kommunikatsiooniks (Marit Mikson)

★     Kuidas saada lugu meediasse? Nii töötab meedia (Mia Lindström, peatoimetaja, Vantaan Sanomat)

★     Arutelu ja küsimused

Õppeõhtule palume registreeruda hiljemalt 9. aprilliks, lingi kaudu: https://forms.gle/MTyEVEu7ikcRZ4zd7.

Registreerunutele saadame üritusele lähemale osalemisjuhised ja lingi.

Tere tulemast!

Rotary D1420 Kommunikatsiooni komitee

PS! Meiega saate ühendust aadressil: viestinta1420@gmail.com

Welcome to the D1420 Rotary Club Communication Study Night!

The District Communications Committee invites you to get inspiration and tips for club communications. The study evening takes place virtually. The invitation is intended for communications officers, club presidents and secretaries. President: Please share the invitation with the right people in your club!

Wednesday, April 19, from 6:00 p.m. to 8:00 p.m

Program:

Joint program – in English

★     Welcome and introduction (Minna Söderholm, Chair of D1420 Communication Committee)

★     Regional communication and valuable tools in the Rotary Brand Center (Rotary Brand Center)

Practical tips for communication (divided into Finnish and Estonian workshops)

★     What is social media use? Tips for club communication (Marit Mikson)

★     How to get a story in the press? This is how the media works (Mia Lindström, editor-in-chief, Vantaan Sanomat)

★     Discussion and questions

Please register for the study evening by April 9 via the link: https://forms.gle/MTyEVEu7ikcRZ4zd7.

We will send participation instructions and a link to those who have registered closer to the event.

Welcome!

Rotary D1420 Communication Committee