Tallinn Global RC – 5. sauna raha kogumine on lahti läinud!

Tallinn Global Rotary Club on ühinenud Ukraina toetamiseks algatatud projektiga “Saunad Ukrainasse”, et aidata kaasa 5. sauna ehitamiseks vajaliku raha kogumisele.

Koos teiste klubidega korraldati üritus Fotografiska juures, mille tulemusena koguti muljetavaldavad 6592 eurot. Kui kõik Rotary klubid seda algatust toetavad, on eesmärk peagi täidetud.

Saunakompleksi ootab Ukrainas Rahvusvahelise Leegioni eriüksuste 3. pataljon, kus teenivad ka mõned eesti poisid. Aeg on anda neile vajalik toetus Eestist!

Kuidas saad aidata?

Sinu annetused võimaldavad ehitada sarnaseid sauna- ja pesupesemiskomplekse, mida saadetakse konkreetsetele üksustele Ukrainas. Toeta pangaülekandega:

Saaja: Rotary Klubi Tallinn Vanalinn
Kontonumber: EE732200221081673222
Pank: Swedbank AS
Kirjeldus: “Sauna”
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Lisainfo saamiseks pöördu projekti “Saunas for Ukraine” poole. Näitame oma solidaarsust ja aitame kaasa Ukraina kaitsjate elutingimuste parandamisele!

Lisainfo: https://saunas4ukraine.org/et