Silakkasoudu tulu annetamise üritus ja ülevaade BSAG tegevusest 23.01.2024

Meil on rõõm kutsuda kõiki Läänemere kaitsest huvitatud rotariaane Silakkasoudun tulu üleandmise üritusele Herttoniemi Rotary klubi nädalakoosolekule teisipäeval, 23.01.2024 kell 17.00 Kulosaari Ühisgümnaasiumi väikesesse auditooriumisse (aadress Stålberginkuja 1, 00570 Helsinki).

Herttoniemi Rotary klubi on üks kaheksast Silakkasoutu korraldavast klubist. Üritusega kogutu üleandmise üritus toimub alati vaheldumisi korraldavate klubi ruumides. Silakkasoutu toimus Helsingis 1.10.2023. 2023. aasta ürituse teemaks oli “Elagu mereloodus!”. Ürituse kaudu kogutud vahendid annetatakse seekord Baltic Sea Action Groupile merealuse looduse mitmekesisuse kaitsmiseks.

23.01.2024 Ürituse kava

• Tervitused, Helena Kangas, Herttoniemi Rotary klubi president ja Erik Rosenlew, Finlandia Hall Rotary klubi president
  • Silakkasoudu taustast, Markku Juhola, juhtrühma esimees

Toetuse annetuskiri antakse üle Baltic Sea Action Groupi tegevjuhile Ville Wahlbergile ja hankespetsialist Elina Rannale, kes annab ülevaate BSAG tegevusest.

Taustast

Aastast 2013 on kaheksa rotary klubi igal aastal korraldanud Silakkasoutu oma koduveekogude ja Läänemere heaks Stadin Silakkamarkkinoiden avapäeval. Ürituse kogutud vahendid on varem eraldatud Vantaanjõe ja Helsingi piirkonna veekaitseühingule pideva vee kvaliteedi mõõtmiseks ning uurimisalus Aranda uurimissukeldumisteks.

Lisateave

Palun registeeruge 17.01.2024 e-posti aadressil erkki.ilus@gmail.com, tel. +358 40 173 3320. Ürituse käigus pakutava kohvi/tee ja saia hind on 7 eurot.

Parimate soovidega ja teretulemast,

Helena Kangas, Herttoniemi Rotary klubi president