Eesti Rotary meistrivõistlused võrkpallis 25.11.2023

Eesti rotariaanide (2023) võrkpalli meistrivõistluste juhend

1. Eesmärk
    Võistluste eesmärk on propageerida sportlikke eluviise, tugevdada sidemeid Rotary Klubide vahel ning selgitada välja parim võistkond Rotary Klubi võrkpallis 2023 a.
  2. Võistluste aeg ja koht ja ajakava
    • 2023 a. meistrivõistlused toimuvad laupäeval 25. novembril Türi Põhikooli spordihoones algusega kell 11:00.
    • Võistkondade kogunemine algab kell 10:45
    • Võistluste avamine ja soojendus, loosimine 11:00
    • Mängude algus 11:15
    • Loodetav võistluste lõpetamine, autasustamine 15:30
    • Ühine õhtusöök – Türil, aga koht ei ole veel teada 16:00
    • Orienteeruv võrkpallipäeva lõpp- 18:00
  3. Võistluste eelarve
    Võistluste korralduskulud tasuvad osavõtvad klubid (sisaldab saali renti, kohtunike tasusid, karikaid, diplomeid ja medaleid, suupisteid ja jooke mängude ajal saalis ning õhtusööki ja jooke) iga mängija (osavõtja) kohta 40 €.
  4. Osavõtutasu tuleb maksta enne võistlusi Türi Rotary Klubi arvele SEB pangas EE10702003956009 või tasuda sularahas kohapeal enne võistluste algust.
  5. Võistluste reeglistik
    Mängud toimuvad rahvusvaheliste võrkpallireeglite kohaselt. Paremusjärjestus selgitatakse turniiri süsteemis. Mängitakse kolmest geimist parem tulemus. Kõik geimid mängitakse 15-ne punktini. Võistkonna suuruseks lubatakse erandkorras ka viis võistlejat. Ühest klubist võib osaleda ka mitu võistkonda. Lubatud on ka klubide ühendvõistkondadel osaleda (saab moodustada kohapeal). Kõik mängijad peavad olema rotariaanid või nende pere liikmed kes ei osale Eesti liiga mängudes. Pereliikmeid võib osaleda võistkonnas kuni kaks mängijat. Ka naisrotariaanid võivad kuuluda võistkonda.
    Võistluste formaat lepitakse kokku vahetult enne mängude algust, sõltuvalt osalevate võiskondade arvust.
  6. Võistluspaik on varustatud karastavate jookide ( vesi, õlu), kergete suupistete ja lõuna ajal supiga.
  7. Autasustamine
    Võistluste võitjaks tulnud võistkonda autasutatakse rändkarika ja diplomiga. II, III kohta karika ja diplomiga. Kuni esimese kolme parema hulka tulnud võistlejaid auatasustatakse ka koha medaliga.
  8. Korraldustoimkond
    • Raivo Pink – Türi RK president, võistluste organiseerimine, info ja registreerimine 5033876, raivo (at) koma.ee
    • Kalmer Keevend – võistluste ettevalmistamine ja korraldamine, 5056595, kalmer (at) tyri.ee
    • Paul Poopuu – võistluste ettevalmistamine ja korraldamine 505 2240 paulpoopuu (at) hot.ee