Kovernöörin Gaala “Maagiset maut” 19.10.2024

Osallistuminen gaalan.

Jos haluatte tukea konferenssin järjestämistä, voitte ostaa tukilipun. Laittakaa rasti seuraavaan ruutuun:

19.10 - Piirkonnakonverentsil ja/või galal on rotariaan koos kaaslasega väga oodatud. Selleks lisa ostukorvi kaks pääset. Kaaslase nimi tuleb sisestada registreerimisvormi enne makse sooritamist.
18.10 - Piirkonna koosolekul on oodatud ainult rotariaanid.
Toetajapileti saab osta ka osalemata konverentsil, koosolekul või galal.

19.10 - Piirikonferenssissa ja/tai gaalassa rotari ja avec ovat erittäin tervetulleita. Lisää ostoskoriin kaksi pääsylippua. Lisää seuralaisen nimi rekisteröintilomakkeeseen ennen maksun suorittamista.
18.10 - Piirikokouksessa odotetaan vain rotareita.
Lahjoituslipun voi ostaa osallistumatta konferenssiin, kokoukseen tai gaalaan.

19.10 - Rotarians and their companions are warmly welcomed to the district conference and/or gala. Please add two tickets to the cart. The companion's name must be entered into the registration form before making the payment.
18.10 - At the district meeting, only Rotarians are expected.
A supporter ticket can be purchased without attending the conference, meeting, or gala.

PAYMENT (CHECKOUT)