Tallinna Kristiine Rotary klubi – piirkonna noorim

24. juulil kirjutas RI president Stephanie Ulrich alla charterkirja Tallinna Kristiine Rotary klubile. Kristiine klubi oli 2021. aasta novembrist Tallinna Vanalinna Rotary klubi satelliitklubi. Noortel inimestel on olnud aega tutvuda Rotary eluga. Juba on tehtud ka mitmeid heatevusprojekte.

10. augustil toimus charterpidu Laitse Graniitvillas. Ka seal toimunud heategevuslikul oksjonil koguti raha projekti jaoks, mis paneb noored rohkem liikuma, parandab linnaruumi ja tutvustab noori kunstnikke.

Mõni fakt uuest klubist

• Keskmine vanus 27 aastat
  • President Paul Markus Orav
  • Liikmeid 20
  • Klubi liikmeskond on rahvusvaheline.

Uuele klubile andis charterkirja üle DG Aune Past.

Tallinnan Kristiine Rotaryklubi – piirin nuorin

24. heinäkuuta RI:n presidentti Stephanie Ulrich allekirjoitti perustamiskirjeen Kristiinen Rotary klubille. Kristiine Klubi oli Tallinnan Vanhankaupungin rotaryklubin satelliittiklubi marraskuusta 2021 lähtien. Niin nuoret ovat ehtineet tutustua rotaryn elämään. Useita hyväntekeväisyyshankkeita on jo toteutettu.

10. elokuuta Laitse Graniit Villassa pidettiin charter-juhlat. Siellä järjestetyllä kiihkeällä huutokaupalla kerättiin myös rahaa hankkeeseen, joka saa nuoret liikkumaan enemmän, parantaa kaupunkitilaa ja esittelee nuoria taiteilijoita.

Faktoja uudesta klubista:

• Keski-ikä 27 vuotta
  • Puheenjohtaja Paul Markus Orav
  • Jäseniä 20
  • Seuran jäsenistö on kansainvälinen.

Uudelle klubile luovutti charterkirjeen DG Aune Past

Tallinn Kristiine Rotary Club – the youngest in the district

On July 24, RI President Stephanie Ulrich signed a charter letter to the Kristiine Rotary Club in Tallinn. Kristiine Club was the satellite club of the Rotary Club of Tallinn’s Old Town since November 2021. Young people have had time to get to know Rotary’s life. A number of charity projects have already been carried out.

On August 10, a charter party was held in Laitse Granite Villa. The auction there also raised money for a project that gets young people moving more, improves urban space and introduces young artists.

Some facts about the new club

• Average age 27 years
  • President Paul Markus Orav
  • Members 20
  • The club’s membership is international.

The charter letter was handed over to the new club by DG Aune Past.