Presidentide ketivahetuspidu ja puude istutamine Kadriorus

Posted on sept. 13, 2017

Presidentide ketivahetuspidu ja puude istutamine Kadriorus

19. juunil 2017 toimus Kadrioru pargis Tallinna Rotary klubi poolt organiseeritav puude istutamise tseremoonia seoses rotary klubide presidentide ametikettide vahetuse ja uue rotary-aasta algusega.

Üritus toimus 19. kord, lisaks Tallinna RK-le osalesid Tallinna Vanalinna RK, Tallinna Hansa RK, Tallinna Reval RK, Tallinna Nõmme RK, Tallinna Viimsi RK ja Viru RK.

Kokku on selle juba traditsioonilise ürituse käigus Kadrioru parki erinevate klubide poolt istutatud ligikaudu 300 puud.

nr1

Ürituse avas Tallinna RK klubimeister Gunnar Toomemets andes sõnajärje üle Kadrioru pargi direktorile Ain Järvele, kes tervitas kohalolijaid, rääkis lühidalt pargi ajaloost ja teavitas kohalolijaid, et seekord istutatakse parki viis Virgiinia toomingat.

nr2

Ilm soosis kohalolijaid, meeleolu oli samuti tulnud looma Tallinna RK Segakoor (juba seitsmes kord), mille juhatamiseks vaatamata pingsale laulupeoga seotud ajakavale oli aega leidnud Jaanika Kuusik, mis kõik tänuga äramärkimist leidis.

nr3

Peale koorilaulu pidasid lühikesed kõned ja vahetasid rotary klubide ametiketid kõigi eespool nimetatud klubide endised ja praegused presidendid.

nr4

Tallinna Rotary klubi president Jaan Lindmäe andis ametiketi üle klubi uuele presidendi Veiko Paalma’le.

nr5

Sõna võttis samuti piirkonna asekuberner Urmas Kaarlep, kutsudes üles suuremale suhtlusele rotary klubidega teistes riikides ja samuti Eestis.

nr6

Puude istutamisele ja kastmisele järgnes traditsiooniline piknik Kadrioru pargi kaharate põlispuude all.

nr7

Tallinna Rotary Klubi läheb uuele aastale vastu president Veiko Paalma eestvedamisel!

Viva la Rotary year 2017-2018!