Uue Rotary-aasta alustamine Kadriorus

Posted on juuli 18, 2022

Uue Rotary-aasta alustamine Kadriorus

Eesti rotariaanide traditsiooniline aastavahetus leidis aset 30. juunil Kadrioru pargis. Juba 24ndat korda koguneti, et läbi viia aastavahetusega kaasnev klubide presidentide nn. ketivahetus.

Ürituse tegi eriliseks samas toimunud Rotary 1420 piirkonna uue esimest korda Eestist valitud kuberneri, Urmas Kaarlepi, ametisse astumine.

6

Esmalt siirdusid osalejad Kadrioru pargi juhataja Ain Järve juhtimisel Roosiaia juures asuvale kontserdiväljakule, kus toimus piirkonna uue kuberneri puu istutamise tseremoonia.

3

Aastavahetus jätkus Kadrioru lossi suures saalis Tallinna Rotary Klubi segakoori meeleoluka kontserdiga dirigent Jaanika Kuusiku juhatusel.

8

Seejärel algas ürituse moderaatori Gunnar Toomemetsa juhtimisel klubide presidentide ametikettide üleandmine koos lahkuvate ja uute presidentide lühikeste sõnavõttudega. Klubidest olid esindatud Tallinna RK, Tallinn International, Tallinn Reval, Tallinn Global, Rapla, Tartu Hansa, Tallinn Hansa, Nõmme, Pärnu Lahe, Haapsalu, Tallinn Vanalinn, Tallin Moon, Viimsi, Saaremaa ja Põlva klubi.

12

Tallinna RK uus president Ivo Parmas andis üle klubi teenetemärgi past president Ain Käpale ja tänas teda klubi väga hea juhtimise eest.

13

Ajalooline oli piirkonna 1420 lahkuva kuberneri Raine Nikanderi poolt ametiketi üleandmine esimest korda Eestist valitud kubernerile Urmas Kaarlepile tseremoonia lõpus.

14

Ametimärgid anti üle samuti valitud uuele abikubernerile Tiit Rahkemaale.

Õhtu jätkus lühidalt Kadrioru lossi rõdul, kus külalistele pakuti tervitusjooki ja suupisteid.

5

Head uut Rotary-aastat kõigile!