Tallinna Rotary Klubi segakoor andis kontserdi Peterburi Jaani kirikus

Posted on juuli 5, 2013

Tallinna Rotary Klubi segakoor andis kontserdi Peterburi Jaani kirikus

TRC koor Piiteris1

Juunikuu alguses tegi Tallinna Rotary Klubi segakoor oma esimese välisreisi ja andis kontserdi Peterburi Jaani kirikus, mis on kujunenud üheks põhiliseks Eesti kultuuri tutvustamise keskuseks Venemaal. Kontserdile andsid värvi meie koori head sõbrad Ivo Linna solistina ja Toomas Lunge kontsertmeistrina. Vastuvõtt oli soe, millele aitas kaasa see, et esitati ka kaks venekeelset laulu, mille kallal koor kõige rohkem eelnevalt oli vaeva näinud.

laulab koos kooriga

Külastati ka Eesti Vabariigi Peakonsulaati, kus anti lühike kontsert. Kuigi kooriliikmete arv ületas mitmekordselt pealtvaatajate arvu, oli emotsioon võimas!

TRC koor ja Ivo Linna

Ülejäänud osa meie kolmepäevasest reisist kulus tutvuse uuendamisele Peterburi vaatamisväärtustega, kust ei puudunud ka traditsiooniline laevsõit linna kanalitel koos sildade all laulmisega. Meeleolukas tagasitee kulges läbi Kroonlinna ja Peterhofi.