Rotary noorsoovahetuse imeline lugu

Posted on sept. 28, 2023

Rotary noorsoovahetuse imeline lugu

Tallinna Rotary klubil on hea meel ja võimalus jagada Rotary noorsoovahetuse imelist lugu.

Kuidas üks aastane noorsoovahetus võib sisaldada suure hulga positiivseid järgnevusi.

Noore inimese enda jaoks võib vahetusaasta olla tema senise elu pöördeliseks punktiks.

Millise arengu võivad saada Rotary projektid!

Augustis 2008 saabus Tallinna Rotary Klubisse vahetusõpilane Saksamaalt – Charlotte.

Mõne aja pärast saime tuttavaks tema ema ja vanaemaga, kes tütrele külla saabusid.

Ema Sabine kaudu algas siiani aktiivselt kestev sõprus Saksamaa Rotary klubiga Schmallenberg-Winterberg-Lennetaliga.

Selle klubi esindajad on tänaseks korduvalt käinud Kadrioru aastavahetuse üritustel ja väisasid oma esindusega sellel aastal meie piirkonna 1420 konverentsi Tallinnas.

Kümned visiidid mõlemas suunas klubi ja sõpruskondade vahel kulmineerusid pulmakutsega vahetusõpilase Charlotte ja tema peiu Christophi pulma.

Pulma saabus ka Charlotte Eesti-ajast sõbratar Tartu Toome RK vahetusõpilane Mariandrea Enriques Estrada Mehhikost.

Pildil on Charlotte oma rotary-isa Andres Sauteriga, keda ta hindab kõrgelt ja kellega ta on peaaegu igal aastal kohtunud.

Mõlema vahetusõpilase, nüüd juba noore daami, südameis on Eestil jäädav koht.

Kutsume üles kõiki klubisid panustama noorsoovahetusse!

Meil kõigil on selleks võimalus!