Rotary Korvpall 20!

Posted on apr. 24, 2015

Rotary Korvpall 20!

18. aprillil toimus Haapsalus Rotary 20. korvpalliturniir. Samas linnas, kus toimus ka esimese Rotary korvpalliturniir.

Platsile jõudis 5 võistkonda ja nende seas ka esimese Rotary korvpalliturniiri võitja Tallinna RC. Tallinna RC esimese turniiri tiimist olid ka seekord kohal Rein Liivoja, Raivo Pertel ja Raivo Hellerma. Lisaks olid kohal Gunnar Toomemets, Ulf Rosen, Marko Mihkelson ning loomulikut president Jaak Ungerson.

DSC_0012

Juba esimeses mängus sai meie innukus pisut karistatud kui vana vigastus viis rivist välja Marko. Gunnar sai põlvevigastuse ning sai jätkata vaid osalise jõuga. See mõjutas kindlasti meie lõpptulemust, kus positiivse poole pealt on ette näidata poolajavõit hilisema turniiri võitja Saaremaa RC üle.

DSC_0032

Seltskondlikus osas oli aga meie esindus kindlalt tublimate hulgas.

Järgmine turniir toimubki võitjate järgi Saaremaal.

Ajutine sektsioonivanem Raivo Hellerma