Rotary IX Eesti meistrivõistlused golfis

Posted on sept. 10, 2013

Rotary IX Eesti meistrivõistlused golfis

5. septembril toimusid järjekorras juba üheksandad Eesti meistrivõistlused golfis. Laitmatu korralduse eest vastutas eelmise aasta võitja Kalle Lahe, kes oli kohaks valinud Valgeranna golfiklubi. Lisaks heale korraldusele, mõnusale rajale oli tellitud ka võrratu ilm.

Rotary EMV 2013 Valgerannas

Tallinna Rotary Klubi jaoks olid võistlused igati edukad ja koju sai toodud mitmeid auhindu.

Individuaalses arvestuses tuli võitjaks Urmas Isok, kes sai lisaks Rotary golfi rändkarikale enda valdusse ka best scratch’i karika.

2013 võitja Urmas Isok

Klubide arvestuses tõid karika koju parima tulemuse teinud Urmas Isok ja individuaalses arvestuses teiseks tulnud Gunnar Toomemets. Mõlemad mehed tegid HCP strokeplay arvestuses tulemuseks 1 löök alla raja PAR’i.

Klubide karika võitjad Gunnar Toomemets ja Urmas Isok

Palju õnne võitjatele!

Võiduga kaasnevad ka kohustused ja seeläbi on järgmise aasta Rotary Eesti meistrivõistluste korraldamine Urmas Isoki õlul. Tegemist siis juubelihõngulise turniiriga, sest tegemist on järjekorras juba kümnenda turniiriga.

Valgeranna golfiklubi