Presidentide ketivahetuspidu Kadriorus

Posted on juuli 13, 2016

Presidentide ketivahetuspidu Kadriorus

7. juulil 2016 toimus Kadrioru pargis nüüd siis juba 18ndat korda Tallinna Rotary klubi poolt organiseeritav puude istutamise tseremoonia seoses rotary klubide presidentide ametikettide vahetusega, mis on alati olnud seotud uue rotary-aasta algusega.

Kuigi vihmane ilm ei soosinud pikki sõnavõtte ja mõnusalt soojas pargis pikniku pidamist, kogunes ometi arvestatav hulk rotary vendi ja õdesid ning segakoor Kadrioru parki.

IMG_1567

Tallinna Rotary Klubi klubiteenistuse juht Gunnar Toomemets andis avasõnad Kadrioru pargi direktorile Ain Järvele, kes avaldas rahulolu rotariaanide looduslembuse osas ning kuulutas välja, et sedapuhku istutatakse parki viis dekoratiivõunapuud.

IMG_1581

Nagu eelneval kuuel ketivahetuspiknikul, nii ka käesoleval korral, esines Kadrioru parki kogunenud seltskonnale Tallinna Rotary Klubi Segakoor Kadi Uibo juhatusel.

IMG_1571

Peale koorilaulu pidasid lühikese kõne ja vahetasid rotary klubi ametiketid Tallinna Rotary Klubi, Viimsi Rotary Klubi, Tallinna Vanalinna Rotary Klubi, Nõmme Rotary Klubi, Viru Rotary Klubi ja Tallinna Hansa Rotary Klubi  endised ja praegused presidendid.

IMG_1578

Õunapuude istutamise ja kastmise tseremooniale järgnes traditsiooniline piknik Kadrioru pargi varju pakkuvate iidsete puude all.

IMG_1589

Tallinna Rotary Klubi läheb uuele aastale vastu president Jaan Lindmäe juhtimisel!

Viva la Rotary year 2016-2017!