Presidendi ketivahetuspidu Kadriorus

Posted on juuli 12, 2013

Presidendi ketivahetuspidu Kadriorus

4. juulil toimus Kadriorus Tallinna Rotary Klubi jaoks traditsiooniline ketivahetuspidu koos puudeistutustseremooniaga.

DSC_3144

Üritus oli seekord suurema osavõtuga, sest osalesid paljud klubid üle Eesti. Ettevõtmine oli ajalooline Eesti Rotary liikumise jaoks, sest sama ürituse raames sai Eesti klubide poolt allkirjastatud leping MTÜ Eesti Rotary Keskuse loomiseks.

DSC_3155

Puude istutamise eel said sõna nii meie piirkonna kuberner kui ka klubide presidendid.

DSC_3170

Tallinna Rotary Klubi past president Urmas Isok võttis rotary aasta kokku järgmiselt:

“Möödunud presidendiaasta oli minu jaoks äärmiselt huvitav ja möödus kiiresti; oli hea kogemus. Siinjuures soovin tänada klubi usalduse ja juhatust koostöö ja toetuse eest. Rotary heategevuslike eesmärkide realiseerimisel on hea meel tõdeda et arenesid ka rahvusvahelised suhted ja klubiline tegevus.

Mõned märksõnad Rotary aastast 2012-2013:

– Jätkus orbude projekt

– Jätkus parimate noorpolitseinike tunnustamise projekt

– Otsus Tallinna Rotary Klubi charter president Johan Laidonerile Viimsisse rajatava monumendi juurde pingi paigaldamisest

– Uusliikmete komitee moodustamine

– Koostööleping Schmallenberg-Winterberg-Lennetal Rotary Klubiga

– Arhiivi ja uue veebi rajamine ning sellega sellega klubi dokumentide säilivuse ja kättesaadavuse oluline parandamine

– GSE delegatsiooni võõrustamine Tallinnas 23-30SEP2012

– Aktiivne osalemine Eesti Rotary tuleviku ja ühisprojekti kujundamisel”.

DSC_3171

Peale puude istutamist pidasid klubid pikniku kaunis Kadrioru pargis ja siirdusid ühispeole Viimsi Vabaõhumuuseumisse. Kadriorus ja Viimsis hoidis vaimu erksana Tallinna Rotary Klubi segakoor.

Head uut rotary aastat!