Presidendi ketivahetuspidu Kadriorus

Posted on juuli 9, 2015

Presidendi ketivahetuspidu Kadriorus

2. juulil toimus Kadrioru pargis Tallinna Rotary Klubi eestvedamisel traditsiooniline Rotary aastavahetus presidendi aurahade üleandmise ja puudeistutamise tseremooniaga. Traditsiooni vanuseks on nüüdseks juba 17 aastatIlus ilm oli kohale meelitanud auväärse hulga osavõtjaid Eesti klubidest.

Avasõnad ütles ametist lahkuv president Jaak Ungerson.

DSC_0400

Sel aastal oli ketivahetust oma kohalolekuga austamas uus piirkonna kuberner pr. Ritva Heinonen, kes oma kõne alguses ka ära mainis, et on esimene selle piirkonna naiskuberner. Kuberner rõhutas oma kõnes ka Rotaryt aja nõudmistega ühte sammu astuma ning suhtlema kogukonnaga enam sotsiaalmeedias mainides nii Facebooki kui Twitterit.

DSC_0403

Tallinna Rotary Klubi president Jaak Ungerson, kes on ära teinud tänuväärse töö sisuka  ja elurõõmsa Rotary aasta kujundamisel, andis rahuloluga üle ametiketi vend Andres Valgeristile.

DSC_0416

Tallinna Rotary Klubi järel toimusid ketivahetused ka Vanalinna Rotary Klubi, Nõmme Tallinn Rotary Klubi, Tallinn International Rotary Klubi, Tallinn Hansa Rotary Klubi ja Viru Rotary Klubi endiste ja praeguste presidentide vahel.

DSC_0440

Seejärel sai „sõna“ Tallinna Rotary klubi segakoor, kellelt meelitati välja ka üks lisalugu.

DSC_0431

Tavapäraste mehiste puude istutamise asemel olid justkui sümboolselt esimese piirkonna naiskuberneri puhkuks rotariaanidel valmis naiselikku energiat loovad sirelipõõsad, mis istutati iidsete Kadrioru puude alla.

DSC_0447

Heade ootuste kohaselt jätkus päikesepaisteline õhtupoolik piknikuga, kus vennalikult ja sõbralikult head-paremat nauditi ning pidulikku päeva rahulolu ja rõõmuga tähistati.

DSC_0418

Edukat uut rotary-aastat!