Mälestustahvli avamine Tallinna Rotary klubi endise presidendi Joakim Puhki auks

Posted on nov. 5, 2021

IMG_2832

14. oktoobril avasid Tallinna Rotary klubi president Ain Käpp, Eesti Olümpiakomitee, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Joakim Puhki lapselapselaps mälestustahvli endise Tallinna Rotary klubi presidendi Joakim Puhki auks. Lisaks meie klubi presidendi staatusele oli Joakim Puhk ka Rahvusvahelise Olümpiakomitee liige ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja rajaja.

IMG_2828IMG_2838

Olulist päeva meie klubi jaoks olid tähistama tulnud ka mitmed vennad teistest klubidest.

IMG_2830

Peale mälestustahvli avamist toimus meeleolukas klubikoosolek, kus Joakim Puhki lapselapselaps meenutas mitme seigaga oma esivanemaid ja kinkis klubile rariteetse Joakim Puhki elulooraamatu. Klubikoosoleku ettekandena tegi klubivend Rein Volt põhjaliku ülevaate Joakim Puhki perekonna ajaloost.

IMG_2842

IMG_2846