Malesimultaan Paul Kerese auks

Posted on jaan. 30, 2016

Malesimultaan Paul Kerese auks

28. jaanuaril toimus Tallinna Rotary klubis malesimultaan Paul Kerese auks.

Väärt ideega tuli välja klubivend Gunnar Toomemets, kelle soov oli läbi selle Tallinna Rotary klubi poolt anda oma panus ja austada Paul Kerese aastat.

Simultaani andis klubivend Alar Tamkivi, kes on koolipõlves rohkelt malega tegelenud, harrastanud seda kogu elu kuid viimastest tõsistest turniiridest on möödunud mitukümmend aastat.

thumb_DSC_1647_1024

Simultaanil osales kaheksa julget klubivenda. Vastavalt tavadele mängis Alar igal laual valgete malenditega.

thumb_DSC_1659_1024

Partiid olid tasavägised ja võitluslikud, pakkudes nii tuntud avangute uuenduslike variante, lihtsaid eksimusi, hiilgavaid kombinatsioone kui ka perfektseid lõppmängukäsitlusi. Eriti heas hoos oli klubivend Mati Polli, kes etturite lõppmängus sundis Alari alistuma, tuues sellega klubile võidupunkti.

thumb_DSC_1658_1024

Kõik osalejad tõdesid, et tegemist oli põneva ja hariva kogemusega.

Eesmärk on sellest initsiatiivist välja kasvatada Tallinna Rotary klubi malesektsioon, kes iga kuu tuleks kokku ja treeniks malemängu.

thumb_DSC_1665_1024

Loodame, et teised Rotary klubid saavad ettevõtmisest inspiratsiooni ja järgivad seda initsiatiivi!

thumb_DSC_1626_1024