Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine

Posted on veebr. 29, 2016

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine

24. veebruaril tähistasid Tallinna Rotary Klubi liikmed Eesti Vabariigi aastapäeva.

Nüüdseks juba traditsiooniks saanud ettevõtmise ametlik osa toimus Viimsi mõisapargis Tallinna Rotary Klubi charter-presidendi Johan Laidoneri mälestusmärgi “Taaskohtumine” juures.

thumb_DSC_1634_1024

Tallinna Rotary Klubi president Andres Valgerist meenutas oma sõnavõtus lühidalt traditsiooni algust ja avaldas heameelt, et nüüd on liitunud tähistamisega ka Viimsi Rotary Klubi esindus.

thumb_DSC_1649_1024

Seejärel asetasid klubide presidendid pärjad mälestusmärgile. Tehti ühispilte mälestuspingi taustal.

thumb_DSC_1652_1024

Mälestusmärgi juurest siirduti pidulikule õhtusöögile restorani Elsa, kus mõnusas ja lõbusas atmosfääris ning vennalikus seltskonnas nauditi Wabariigi stiilis head sööki ja jooki.

thumb_DSC_1673_1024

President Andres Valgerist soovis kõigile õnne Eesti Vabariigi 98. aastapäeva puhul ja edastas Rotary International presidendi õnnesoovid Rotary liikumise 111. aastapäeva puhul.

thumb_DSC_1678_1024

Peeti kõnesid ja arutati aktuaalseid teemasid. Arutati klubidevahelise koostöö võimalusi.

Üritus läks igati korda ja traditsioon jätkub.

thumb_DSC_1642_1024