Ametikettide üleandmine ja uue Rotary-aasta tähistamine Kadrioru pargis

Posted on juuli 15, 2019

Ametikettide üleandmine ja uue Rotary-aasta tähistamine Kadrioru pargis

21. korda kogunesid klubid Kadrioru parki, et tähistada uue Rotary-aasta algust. Kohal oli 11 klubi esindajad, kes oma klubi ametikettide üleandmisel rääkisid ka oma klubiaasta olulisematest sündmustest ning alanud aasta plaanidest.

Ürituse avas Tallinna Rotary Klubi poolt Gunnar Toomemets, kes andis sõna edasi Kadrioru pargi direktorile Ain Järvele, kes tervitas kohalolijaid ja rääkis istutavate püramiid jugapuude tähendusest.

10

Meie ettevõtmist austas kohaloluga piirkonna kuberner Tommy Wegge, kelle jaoks see oli tema ametiaja esimene ametlik üritus.

5_1

Liigutava etteaste tegi Tallinna Rotary Klubi segakoor.

1

Vend Viktor Hütt kutsus ette meie klubi charter-liikmed, et neile üle anda Rotary aastakonverentsilt kaasatoodud meened.

8_1

6_1

Tallinna Rotary Klubi vahetusõpilane Mariana andis meie presidendile üle vimpli klubi poolt, kes ta Eestisse saatis.

7_1

Kuberner Tommy Wegge kinnitas vend Rein Liivojale rinda Paul Harris Fellow aumärgi.

4

Peale ametlikku osa istutati Kadrioru parki 13 puud, mis on seniste kokkusaamiste rekord.

Edu uuele Tallinna Rotary Klubi presidendile Margus Allikmaale!

Head uut aastat kõigile rotariaanidele!

Fotod: Enel Lausa, Gunnar Toomemets