Kadrioru park sai 168. puuliigi!

Posted on juuli 1, 2024

Kadrioru park sai 168. puuliigi!

26ndat korda kogunesid Eesti rotariaanid Kadrioru parki, et tähistada traditsioonilist Rotary-aasta vahetust. Lisaks presidendikettide vahetusele toimus ka piirkonna 1420 kuberneri ametiketi üleandmine.

Aastavahetuse tähistamise raames istutati Kadrioru parki 168. puuliik – Hondo magnoolia. Pargi juht Ain Järve sõnas hästi: „Rotariaanid panustavad ajas kestvatesse väärtustesse!“.

Kadrioru lossi valges saalis avas ürituse Tallinna Rotary Klubi segakoor meeleoluka lühikontserdiga dirigent Laine Randjärve juhtimisel Esinemine oli südamlik ja läks osalejatele korda, sest aplodeeriti seistes.

Tseremooniat juhtis Tallinna Rotary Klubi klubiteenistuse juht Ain Käpp. Sõna said kõik kohale tulnud klubid, ka need, kes olid ametiketi üleandmise juba varasemalt ära teinud. Kohal olid esindajad paljudest Eesti klubidest:  Tallinna RK, Tallinn International, Tallinn Global, Tallinn Reval, Tallinn Hansa, Tartu Hansa, Nõmme, Pärnu, Pärnu Lahe, Põlva, Haapsalu, Tallinn Vanalinn, Tallinn Moon, Viimsi ja Kristiine.

Tallinna Rotary Klubi president 2023-2024 Gunnar Toomemets tänas oma klubi võimsa Rotary-aasta eest. Arendati edasi mitmeid olemasolevaid initsiatiive ja loodi täiesti uusi. Seejärel andis ta ametiketi üle uuele presidendile Margus Viigimaale. Margus andis üle klubi poolt teenetemärgi Gunnarile ja tänas teda klubi eestvedamise eest.

Tallinna Rotary Klubi President Margus Viigimaa viitas, et Tallinna Rotary Klubi uue aasta motoks on “Rahu ja tervis – panustame koos!

Piirkonna 1420 kuberner Ritva Semi tänas klubisid eduka Rotary-aasta eest ja andis kuberneri ametiketi üle uuele kubernerile Aune Pastile Tartu Hansa Rotary klubist. Aune on esimene eestlannast piirkonna 1420 kuberner.

Sündmus jätkus Kadrioru lossi rõdul, kus külalistele pakuti tervitusjooki ja suupisteid.

Meeleolukas järelpidu toimus ISSEI restorani katuseterrassil, kus rotariaanid said tähistada aastavahetust ja nautida imelist loojangut.

Head uut Rotary-aastat kõigile!