ERK üldkoosolek / ERK General meeting 9.11.2018.

Lp Klubi president
Lp Klubi tulevane president

MTÜ Eesti Rotary Klubid (ERK) üldkoosolek toimub 09. november 2018, kell 16:00 Tallinnas Mectroy keskuses, Ehitajate tee 5, 19086, koosolekult on võimalik osa võtta ka konverentskõne kaudu. Koosolekule on oodatud klubide presidendid ja tulevased presidendid.

ERK üldkoosoleku päevakava:
2. Üldkoosoleku juhataja ja protokollija valimine;
3. Koosoleku avamine ja kvoorumi tuvastamine;
4. MTÜ lõpetamise otsustamine
5. MTÜ eelmise perioodi majandusaasta aruanne
6. MTÜ likvideerimisbilanss ja -tulemiaruanne (seis vähemalt 1 päev enne üldkoosoleku toimumist)
7. MTÜ likvideerija (-te) määramine
8. Üldkoosoleku lõpetamine.
17:30 Koosoleku lõpp

2. Päevakavasse võib tulla muudatusi vastavalt teemade päevakorda kerkimisega.

Pikendatud: Palume registeeruda hiljemalt 7. november 2018. LINK: https://goo.gl/forms/0GIBbDfh4bU4hQNH3

Dear Club Presidents,
Dear Club Presidents-Elect,

MTÜ Rotary Clubs of Estonia (ERK) General meeting will be held on November 11th 2018 at 16:00 in Mectory Center, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn and there shall be option to join meeting online. Presidents and President-elects are invited.

Each club has one vote.

Please make sure that club would be represented by a legal representative in accordance with the statutes of the club (if necessary letter of attorney in accordance with the Business Register’s card B). The power of attorney may also be sent digitally.

4. Decision on the termination of ERK;
5. Annual report of the previous year of ERK;
6. Liquidation balance sheet and final report (state at least 1 day before the general meeting) of ERK;
7. Determination of the liquidator (s) of ERK;
17:30 Ending

2. There may be changes according to the agenda of the topics on the agenda for upheaval.

Please register no later than 7. November 2018 LINK:

Lisan ka Mektory asukoha ja parkimise info:

Materjalid:

9. november 2018, ERK üldkoosolek