Piirkonna 1420 piirkonnakonverents ja ametlik aastakonverents toimub 22. oktoobril 2016

Käesoleva aasta piirkonnakonverents korraldatakse Espoo Tapiola linnaosas laupäeval, 22. oktoobril aadressil Revontulentie 7. Programm on mitmekülgne ning koosneb ametlikust aastakonverentsist, projektide esitlustest ning meie piirkonda uuendava strateegia ümber koondunud töörühmade kohtumistest, kus arutatakse piirkonna tulevikueesmärke.

Klubidel on võimalus esitleda oma praegusi või kavandatavaid projekte ning leida nende jaoks koostööpartnereid ja sponsoreid. Palume huvitatud klubidel pöörduda Harry Hedmani poole.

Piirkonna klubiliikmetel on võimalik ka mõjutada piirkonna uut strateegiat, mida valmistatakse ette minu määratud komitees. Juba eeloleval nädalal saadab komitee strateegiat puudutavad küsimused, millele te loodetavasti kõik vastate. Küsitluse tulemused vaadatakse läbi piirkonnakonverentsil ning neid arutatakse töörühmades. Kasutage seda võimalust, et kaasa rääkida.

Täpsem info ja registeerimine:

2016_1341_et_piirikokouskutsu-2016-10_viro

Kohtumiseni piirkonnakonverentsil

Markku Stenvall
DG

Laupäeval 22.10.2016 kell 10–16
Pensionikindlustusühing ELO, Revontulentie 7, Tapiola, Espoo.