28.03.2015 / Heategevuslik moeetendus „DAAMID JA KASSID“

DIANA DENISSOVA kutsub heategevuslikule moeetendusele
„DAAMID JA KASSID“
Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakoolis asukohaga Narva mnt 27 (hoovipealne must hoone).
28. mail 2015. Ürituse tulud lähevad Tallinn Hansa Rotary Klubi Tervisefondi toetamaks vaegnägijaid. Toimub heategevuslik loterii (pilet 5 €), mille peaauhinnaks on Diana Denissova kleit. Sissepääs moeetendusele: 10 €. Pilet annab 10%-lise allahindluse kollektsiooni toodetele. Pileti saab soetada kohapeal sularaha eest või teostades annetuse Tallinn Hansa Rotary Klubi arveldusarvele nr. EE262200221061233064 (Tervisefond) ja vahetades ülekande koopia pileti vastu sissepääsu juures.