Tartu Hansa Rotary Klubi loodud Koolinoorte Arengu Fondi toetamine

Eesti ei ole rikas maavarast, oleme siis rikkad peavarast! Tartu Hansa Rotary klubi kutsub üles toetama andekaid noori, et ka tulevikus võiks meie maa keel laulutuules taevani tõusta, et meie hümn kõlaks ka edaspidi olümpiavõidu puhul, et meie teadus edeneks ja et me saaksime ka homme  rahuliku südamega oma kodus elada. Homme aitavad need noored, keda meie täna aitame, leida ja toetada omakorda uusi andekaid noori.

Helistades heategevustelefoni numbril  toetate Koolinoorte Arengu Fondi, mis jagab toetusi põhikooli ja gümnaasiumi õpilaste koolivälise huvitegevuse arendamiseks. Fond on mõeldud noortele, kes soovivad omandada uusi teadmisi, oskusi ja väärtusi, mis loovad täiendavaid eeldusi isiksuse arenguks taotledes toetust muusikariistade, heli-, audiotehnika jms muretsemiseks,  kontsertreisidest, spordivõistlustest, olümpiaadidest, näitustest, kursustest, koolitustest, õpilasvahetustest jms osavõtuks.

Helistades numbrile 900 7350 toetate fondi 50 krooniga

Helistades numbrile 900 7300 toetate fondi  100 krooniga

Hoolime Eesti tulevikust ja panustame haritud noortesse!

www.hansarotary.ee

Tartu Hansa Rotary klubi president Reet Kinks juhatab sisse stipendiumite andmise.
Stipendiumi saab Narva-Jõesuust pärit Roman Voyshnis. THRK soovib, et andekas, kuid vähekindlustatud poiss ei katkestaks õpinguid Tartu Kunstikoolis.
Koolinoorte arengu fondi stipendiumi saab Annely-Maria Liivas osalemiseks võimlemisklubis "Jaanika" ja tantsuklubis "Stiil" 6.03.2008
Koolinoorte arengu fondi stipendiumi saab Annely-Maria Liivas osalemiseks võimlemisklubis “Jaanika” ja tantsuklubis “Stiil” 6.03.2008
kultuurkapital 126
Koolinoorte arengu fondi stipendiumi saab Kerstin Kullerkupp keelpillimängijate suvekursustel osalemiseks Prantsusmaal. Kerstin on väga andekas, õpib Tallinna Muusikakeskkoolis, pärit Tartust. 2007.aastal õnnestus Kerstinil ette mängida Pariisi Konservatooriumi õppejõule, kes soovitas teda ka suvekursustele. Kerstini eesmärgiks on saada muusikaline kõrgharidus kas Lyoni või Pariisi Konservatooriumis.
Koolinoorte arengu fondi stipendiaat Sabine Preiman pälvis ka Laste Ande Arengu fondi stipendiumi.