Nüüd on varasemast lihtsam teha oma klubi või klubi liikmete nimel annetusi Internetis. Logi sisse  My Rotary lehele ja kliki “Give”, mille järel jõuad Donate lehele, kus on erinevad valikud.  Annetada saab ka mobiiltelefoni või tahvelarvuti kaudu.

Juurdepääs on kättesaadav järgmistele klubiametnikele:

• President
  • I sekretär
  • II sekretär
  • Varahoidja
  • Rotary Fondi esimees
  • Liikmelisuse komitee esimees

Enne annetuse tegemist internetis on oluline sisse logida My Rotary lehele.  Annetada saab ka sisse logimata, kuid sel juhul ei saa te seda teha oma klubi või klubi liikmete nimel.

Külastage annetuste lehte Donate, veendumaks, kui kiire ja lihtne on anda oma panus.  Tänan teid kõiki, et toetate Rotary Fondi.