ERK Üldkoosolek toimub 09. märtsil 2018

Hea klubi president ja sekretär

ERK üldkoosolek toimub reedel, 09. märts 2018 algusega kell 15:30, Original Sokos Hotel Viru, Viru väljak 4, 10111 Tallinn.
Koosolekule on oodatud klubide presidendid ja president-electid, lisaks muud klubi ametnikud, kes soovivad osaleda.
ERK üldkoosoleku päevakava:
2. Üldkoosoleku juhataja ja protokollija valimine;
3. Koosoleku avamine ja kvoorumi tuvastamine.
4. ERKi tulevik (arutelu)
5. Eesti Rotary Keskus MTÜ (ERK) juhatuse liikmete valimine/tagasi kutsumine;
6. Üldkoosoleku lõpetamine.
17:00 Koosoleku lõpp
2. Päevakavasse võib tulla muudatusi vastavalt teemade päevakorda kerkimisega;
Palun registreerida hiljemalt 06.03.2018.
ERK General meeting will be held on Friday, March 9th 2018 at 15:30 in the Original Sokos Hotel Viru, Viru väljak 4, 10111 Tallinn.
Tallinn. Presidents and President-elects are invited. In the case of interest other club officer are also invited.
Each club has one vote. Please make sure that club would be represented by a legal representative in accordance with the statutes of the club (if necessary letter of attorney in accordance with the Business Register’s card B). The power of attorney may also be sent digitally.
4. ERK future plans (discussion);
5. ERK MTU Board Members;
17:00 Ending
2. There may be changes according to the agenda of the topics on the agenda for upheaval;
Please register before 06.03.2018.