ERK üldkoosolek / ERK General meeting 5. juuni 2018

Lp Klubi president
Lp Klubi tulevane president

MTÜ Eesti Rotary Klubid (ERK) üldkoosolek toimub 5. juuni algusega kell 11:00 (kogunemine alates 10:30), Estonian Business School’i ruumides aadressil A. Lauteri 3 Tallinn. Koosolekule on oodatud klubide presidendid ja president-electid, lisaks muud klubi ametnikud, kes soovivad osaleda.

Registeerimine kuni 30. mai: https://goo.gl/forms/mAfOEzfa28Uxipgp2

ERK üldkoosoleku päevakava:
2. Üldkoosoleku juhataja ja protokollija valimine;
3. Koosoleku avamine ja kvoorumi tuvastamine;
4. ERKi läbirääkimise töögrupi aruanne 27.04.2018 kohtumisest;
5. ERKi likvideerimine (kas; kui jah, siis millal);
6. Üldkoosoleku lõpetamine.
12:30 Koosoleku lõpp

2. Päevakavasse võib tulla muudatusi vastavalt teemade päevakorda kerkimisega.

Dear Club Presidents,
Dear Club Presidents-Elect,

MTÜ Rotary Clubs of Estonia (ERK) General meeting will be held on June 5th 2018 at 11:00 (gathering from 10:30) in the Estonian Business School address A. Lauteri 3 Tallinn. Presidents and President-elects are invited. In the case of interest other club officer are also invited.

Registration until May 30: https://goo.gl/forms/mAfOEzfa28Uxipgp2

Each club has one vote.

Please make sure that club would be represented by a legal representative in accordance with the statutes of the club (if necessary letter of attorney in accordance with the Business Register’s card B). The power of attorney may also be sent digitally.

4. ERK Negoation Group report about the 27.04.2018 meeting;
5. Elimination of the ERK (if yes; if so, when);
12:30 Ending

2. There may be changes according to the agenda of the topics on the agenda for upheaval.