28. juunil, kell 17:00 Kadrioru pargis puude istutamise tseremoonia, koos klubide presidentide ametikettide vahetusega

Lp Rotary klubide presidendid ja sekretärid

28. juunil, kell 17:00 toimub Kadrioru pargis 20. korda Tallinna Rotary klubi poolt organiseeritav puude istutamise tseremoonia, seoses rotary klubide presidentide ametikettide vahetusega ja uue rotary-aasta algusega. Kogunemine nagu ikka 16:45 Kadrioru lossi Roosiaias.

Puu hind on vahemikus 50 – 120 EUR. Hind sõltub meie poolt istutavate puude hulgast, millest lähtuvalt valib Kadrioru pargi direktor koha istutamiseks ning sellesse kohta sobiliku sordi.

Palun andke teada mitu puud soovite? Infot palun 28. maiks.

Veiko Paalma
Tallinna Rotary klubi president