Tallinna Rotary klubi tunnustas parimaid noori politseinikke

Posted on mai 23, 2016

Tallinna Rotary klubi tunnustas parimaid noori politseinikke

Tallinna Rotary klubi andis üle iga-aastased preemiad neljale noorele politseinikule, koerajuhile ning teenistuskoerale, kes on silma paistnud Eesti turvalisuse loomisel.

NJ4A9726

Parima noore politseiametniku tiitli pälvivad Rakvere politseijaoskonna uurija Alvar Laks, PPA sisekontrolli ametnik Sten-Fred Põder, Ida-Harju politseijaoskonna patrullpolitseinik Jekaterina Petrojeva ja Ida-Harju politseijaoskonna noorsoopolitseinik Teili Piiskoppel. Parimaks koerajuhiks ning teenistuskoeraks nimetatakse Ago Saar ja Ratsumestarin Oswald Luhamaa teenistusest.

NJ4A9618

„Nii nagu rotariaanidel üle maailma, nii on ka Tallinna Rotary klubi liikmetel soov koos anda oma panus, et elu meie ümber muutuks paremaks. Loomulikult on selle üheks eelduseks turvalisem ühiskond. Selleks algatas Tallinna Rotary klubi 15 aastat tagasi projekti, millega tunnustatakse inimesi, kes päevast päeva teevad tööd selle nimel, et elu meie ümber oleks turvalisem. Kõigil klubi liikmetel on suur rõõm seda traditsiooniks saanud projekti jätkata,“ ütles Tallinna Rotary klubi president Andres Valgerist.

IMG_2281

Politsei- ja Piirivalveameti sisekontrollibüroo I talituse sisekontrolli  vaneminspektor Sten-Fred Põder tänas enda ja oma kolleegide nimel Tallinna Rotary klubi.

Politseinik tänab

“Politseinikud saavad inimestelt, keda aidatakse, tunnustust iga päev, aga pidevalt keeruliste sündmuste keskel olles jäävad tänusõnad sageli piisava tähelepanuta. Seepärast on Rotary klubi traditsioon öelda osana kogukonnast eraldi aitäh tublidele noortele politseinikele, väga südamlik ja ilus,” ütles Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher.

IMG_2378

Tallinna Rotary klubi tunnustab noori politseiametnikke alates 2001. aastast. Selle aja jooksul on autasustatud üle 50 politseiniku ja 15 teenistuskoera.

NJ4A9627