Presidentide ketivahetuspidu ja puude istutamine Kadriorus

Posted on juuli 9, 2018

Presidentide ketivahetuspidu ja puude istutamine Kadriorus

Seoses uue rotary-aasta algusega toimus 28. juunil 2018 Kadrioru pargis Tallinna Rotary klubi poolt organiseeritud rotary klubide presidentide ametikettide üleandmise ja puude istutamise tseremoonia.

Tegemist oli juubeliga, sest ettevõtmine toimus juba 20. kord ja seda Kadrioru pargis, mis peab sellel aastal oma 300ndat juubelit. Tallinna RK üleskutses osalised ja puud istutasid Tallinna Vanalinna RK, Tallinna Hansa RK, Tallinna Reval RK ja Viru RK. Lisaks istutas Tallinna RK neli täiendavat puud Schmallenberg-Winterberg-Lennetal RK, Bremeni RK, Tokyo Sanno RK ja Helsingi RK nimel.

Ürituse avas Tallinna RK poolt Gunnar Toomemets, sõnajärg läks üle Kadrioru pargi direktorile Ain Järvele, kes tervitas kohalolijaid  ja teavitas et seekordse ürituse käigus istutatakse parki jugapuud.

2018

Järgnesid osalevate klubide lühikesed kõned ja klubide presidentide ametikettide üleandmine uutele presidentidele.

Tallinna Rotary klubi president Veiko Paalma andis ametiketi üle klubi uuele presidendile Ulf Rosen’ile.

2018_1

Puude istutamisele ja kastmisele järgnes traditsiooniline piknik Kadrioru pargi kaharate põlispuude all.

2018_2

Tallinna Rotary Klubi läheb uuele aastale vastu president Ulf Rosen’i eestvedamisel!

2018_4

2018_3

Viva la Rotary year 2018-2019!